spiryt jest dobry z miodem.
Szukaj
Jadasz duchy ? Dobrze ze nie baby ...![]()
pamietam, album bedzie
wkrotce zaczne wybierac zdjecia, potem tylko Konrad to ladnie ubierze i sruu 2 sztuki wydrukujemy
Road to Manila
aaa i chce dotknąc Twoja Leica M10 cos ja do testów otrzymał i opowieści jak specomando te studio fotograficzne dla Ciebie co udawało Indie w Niemcach wybudowało ...
Ostatnio edytowane przez wojteh ; 28-02-2012 o 21:30
A ja mam pomysł.. Tylko wymaga dużo większego nakładu pracy. Może każdy z 20 uczestników napisze jedno zdanie określające każdego innego uczestnika. TYLKO jedno zdanie dla każdego. Potem albo anonimowo wysyłamy (założę wspólną skrzynkę pocztową z której można wysłać), albo imiennie.
Problem z tymi osobami które mniej się udzielają i nie wiadomo o nich za wiele. Ale i tak może być ciekawie.![]()
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Skontaktuj się z nami