Proponuję głosowanie na największego Socjopatę w AO.
Szukaj
Proponuję głosowanie na największego Socjopatę w AO.
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Pozwole sobie sie nie zgodzic z powyzszym. AO jako banda ludzi wolych duchem nie podlega normom i jest nierozumiana przez ogol spoleczenstawa, dlatego pochopnie wydawacby sie moglo, ze nie ma zadnej struktury w albumie.
Będzie - Leica M10.
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
+ bilet na prywatny rejs z Kap Schettinio![]()
Jasne i nie wypuszcza i zostane bez nagrody :P
Völkchlor
dobra jakby co dam najlepsze ale jakby sie okazały najgorsze w albumie ... to wtedy powiem ze to były te najgorsze ...
no czy jakoś tak ....
wygrałbym ja .... kupon na dopłatę do M10
Kto mi napisze info o mnie, bo ja nie dam rady..
Völkchlor
serio pisanie wszelkich "O mnie" to dla mnie droga przez mękę..
Völkchlor
Skontaktuj się z nami