Close

Strona 38 z 138 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    lepiej przyznajcie sie kto wyslal, kto wysyla, kto nie zdazy...

    próbuje wysłać,
    ale mój operator właśnie dziś zaplanował prace konserwacyjne w godzinach 00:00 – 06:00

    faking najt idę się obudzić wczesnym rankiem

  2. #372

    Domyślnie

    a może by do tego projektu zaprosić "wiecznie zbanowanego"???
    w końcu Tomek od zawsze był jednym z najaktywniejszych uczestników tego działu ... a jego prace z pewnością znacząco podniosły by poziom albumu AO
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  3. #373

    Domyślnie

    wykonczyło mnie dobieranie zdjec na dwie rozkladowki, a i tak nie skonczylem, serio chyba zaczne robić monotematyczne foty..
    Völkchlor

  4. #374
    Rozmowny Awatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Wycieraczka między Europą a Azją.
    Posty
    290

    Domyślnie

    Rety...Zamęt jak na AO przystało!!! Już się cały pogubiłem...A pewnie wezmę więcej niż jeden egzemplarz. I tu mam pytanie. Do kiedy trza się zdecydować na Sztuki; jak jest z ceną, bo przy tym ruchu, to nie wiem czy pierwotna, i tak nie pamiętam , się utrzyma; czy przed zamknięciem całego kramu, da się opublikować listę chętnych, co by sprawdzić, czy nikogo i nikomu nic nie brakuje; jaki jest termin zamknięcia projektu?
    I do kogo w razie nagłości jakiejś pisać? Conik jest tu władnym?
    pzdr

    PS Jeśli zbanowany Tomek, to Tomasz W. od bokehu, to jak dla mnie dobry pomysł, żeby go zaprosić. Ale co ja tam wiem...
    Ostatnio edytowane przez JackDaniels ; 01-03-2012 o 03:36

  5. #375
    conik
    Gość

    Domyślnie

    poczytaj wczesniejsze posty....nie chce mi sie pisac...nic na razie sie nie zmienilo...

  6. #376

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood
    ;Czy opisy o sobie robimy po angielsku? (No problem, I have American wife). Tak z ciekawości pytam, na czym stanęło...
    Ja wysłałem w obu językach.
    Uważam jednak, że opisy powinny być w tym samym języku/językach dla wszystkich.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Ja wysłałem w obu językach.
    Uważam jednak, że opisy powinny być w tym samym języku/językach dla wszystkich.
    Po indielsku?
    Pozdrawiam,
    Marcin

  8. #378

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    Po indielsku?
    Papier wszystko przyjmie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #379
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    kto przetłumaczy mój tekst ... ?? proszę ...

  10. #380
    conik
    Gość

    Domyślnie

    z arabskiego?

Strona 38 z 138 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •