Close

Strona 30 z 138 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #291

    Domyślnie

    spiryt jest dobry z miodem.
    Völkchlor

  2. #292
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Jadasz duchy ? Dobrze ze nie baby ...

  3. #293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    Powstałby album Maria, Conika i kilku jeszcze bo są świetni ...
    Chulbul by sie jeszcze zalapal,zawsze powtarzam ze ma wiecej talentu niz ja
    Road to Manila

  4. #294

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    tlumaczenie było by niczym skan filmu, niechże bedzie analogowo oryginalne
    To pierwsze to niestety właśnie przekład Słomczyńskiego - po angielsku treść oryginału Ulisessa pióra Jamesa Joyce'a

  5. #295
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Chulbul by sie jeszcze zalapal,zawsze powtarzam ze ma wiecej talentu niz ja
    Pamiętaj ze zapisałem sie na Twój album ... I chce być na wystawie ... ( gdzieś musze poderwać kobietę przeca)

  6. #296

    Domyślnie

    pamietam, album bedzie
    wkrotce zaczne wybierac zdjecia, potem tylko Konrad to ladnie ubierze i sruu 2 sztuki wydrukujemy
    Road to Manila

  7. #297

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    pamietam, album bedzie
    wkrotce zaczne wybierac zdjecia, potem tylko Konrad to ladnie ubierze i sruu 2 sztuki wydrukujemy
    trzy, Panie Kolego, trzy.

  8. #298
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    aaa i chce dotknąc Twoja Leica M10 cos ja do testów otrzymał i opowieści jak specomando te studio fotograficzne dla Ciebie co udawało Indie w Niemcach wybudowało ...
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 28-02-2012 o 21:30

  9. #299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Kto mi napisze info o mnie, bo ja nie dam rady..
    ja też nie daje


    ledwo zacząłem:

    Rafał Szynalski vel Rafulec - dziecko AutoFocusa.....

    wszystko już było zaproszenie na strone (zdyboo), służbowe tematy (wojteh)
    może wątek miłosny, Jej dedykuję album AO
    Ostatnio edytowane przez rafulec ; 28-02-2012 o 22:28

  10. #300

    Domyślnie

    A ja mam pomysł.. Tylko wymaga dużo większego nakładu pracy. Może każdy z 20 uczestników napisze jedno zdanie określające każdego innego uczestnika. TYLKO jedno zdanie dla każdego. Potem albo anonimowo wysyłamy (założę wspólną skrzynkę pocztową z której można wysłać), albo imiennie.

    Problem z tymi osobami które mniej się udzielają i nie wiadomo o nich za wiele. Ale i tak może być ciekawie.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

Strona 30 z 138 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •