Close

Strona 21 z 138 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    no....trzeba bedzie wybrac jakis statystycznie geometryczny srodek i tam zrobic imprezke....pomyslalem przy tym o wystawie co wy na to?
    no ba
    Road to Manila

  2. #202
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Białystok?

  3. #203

    Domyślnie

    juz widze te niusy w tvn24 - do niecodziennej inicjatywy doszlo w jednym z portali fotograficznych, niejacy analogowi ortodoxi.....
    ... z nami jest jeden z pomyslodawcow - witamy cie Wojciehu
    Road to Manila

  4. #204

    Domyślnie

    można się jeszcze wpisać ?

  5. #205
    conik
    Gość

    Domyślnie

    tvn24: Wojciehu...opowiedz widzom dlaczego ortodoksi...dlaczego fotografia....
    Wojcieh: eeee....ale....ja tu tylko sprzatam....ja sie lecze...lekarz zabronil...contax...arghhh (zaczyna sie slinic, pada, a powieki drgaja epileptycznie, pozostali uczestnicy wernisazu szybko rozstawiaja statywy i aparaty, zaczynaja mierzyc swiatlo po czym fotografuja lezacego ortodoksa, po kilku rolkach filmu zaczynaja bic brawa, okazuje sie ze niektorzy nie sa zadowoleni...jeden nie zdjal dekla z obiektywu swojej leiki, kolejny zapomnial wyjac szyber z kasety a jeszcze inny wlozyl odwrotnie film....padaja...sliinia sie...wojteh sie zrywa z betonowej podlogi i z gromkim buczeniem zaczyna robic zdjecia swym lsniacym contaxem....wchodza pielegniarze w bialych kitlach...)
    Ostatnio edytowane przez conik ; 27-02-2012 o 09:28

  6. #206

    Domyślnie

    Podobno Nowy 2 dni po wizycie w porannym programie tvn24 kupil profesjonalna kamere
    Road to Manila

  7. #207
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    kamery nigdy .... nawet w moim kompakcie nie ma filmów ... no tak nie brałem vicodn, prozac ...

    dziś licytuję besse - trzymajta kciuki chlopaki

  8. #208
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ktora besse?

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    ktora besse?
    Wszystkie
    Road to Manila

  10. #210
    conik
    Gość

    Domyślnie

    jak kiedyz zamialem smaka na besse czy inna lajke ...zobaczylem jak idiotycznie wyglada gosc ktory robi zdjecia z deklem na obiektywie i mi przeszlo bo dekli nie uzywam wiec pewnie bym ciagle zapominal zdjac

Strona 21 z 138 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •