Close

Strona 20 z 138 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #191

    Domyślnie

    Witam,

    Na album oczywiście się piszę !!! Konrad, świetny pomysł !!!

    Pozdrawiam, QuadMan.
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  2. #192

    Domyślnie

    czapki, berety, peruki, czy cokolwiek kto tam ma, z głów, za świetny pomysł!
    rezerwuję ostatnią stronę na jedno zdjęcie, zamiast autoportretu mój avatar i nic więcej
    da radę tak zrobić?
    kwadrat i prostokąt, głównie kwadrat

  3. #193

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    Czyli ci co sie zgłosili to Ci gorsi ? Nowi ?
    na to wyglada, ze to my

    ja tam sie na sile nie pcham, jak juz wczesniej pisalem wiem cienki w uszach jestem /zwlaszcza jak patrze tu na niektorych/ wiec moge wyslac swoje prace warunkowo czyli, ze jak autor uzna, ze sa slabe to je wywali do kosza i w to miejsce wstawi jakis art lub akt

  4. #194
    conik
    Gość

    Domyślnie

    przez mysl mi przeszlo coby poddac pod glosowanie fotografie ktore maja byc opublikowane ale kto mialby to oceniac? ja sie nie znam a ankiety i glosowania trwalyby wiecznosc...wiec zdaje sie na wasz wybor....jesli cos wybitnie bedzie nie pasowalo....dyskretnie dam znac

  5. #195

    Domyślnie

    4 rozkladowki zrobione a zdjec jeszcze duzo, chyba jedna strone zrobie z miniaturkami
    Road to Manila

  6. #196
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ja bym sie nie spinal na twoim miejscu tylo ograniczyl ilosc zdjec i podparl je jakim konTEKSTEM

  7. #197

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    A ja chciałbym zaapelować do sumień i serc osób, które cyklicznie publikują w AO świetne zdjęcia a nie zgłosiły jeszcze chęci uczestnictwa w albumie.
    Uff, cale szczescie, ze to nie do mnie
    Pursue happiness with diligence

  8. #198
    Rozmowny Awatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Wycieraczka między Europą a Azją.
    Posty
    290

    Domyślnie

    A spotkanie Autorskie, to jest przewidziane? Raucik, ruszcik i podpisywanie albumu...

  9. #199
    conik
    Gość

    Domyślnie

    no....trzeba bedzie wybrac jakis statystycznie geometryczny srodek i tam zrobic imprezke....pomyslalem przy tym o wystawie co wy na to?

  10. #200
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    no wystawa .... jestem na TAK

Strona 20 z 138 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070120 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •