Close

Strona 19 z 138 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #181

    Domyślnie

    A ja chciałbym zaapelować do sumień i serc osób, które cyklicznie publikują w AO świetne zdjęcia a nie zgłosiły jeszcze chęci uczestnictwa w albumie.
    Co prawda klamka jeszcze nie zapadła ... piachu nie nasypali, ale ... kobyłka do płota się zbliża.
    Ja swój udział traktuję raczej jako gest solidarności a nie chęć autopromocji i liczyłem, że my wszyscy do tego tak podejdziemy.
    ... Uderzam w stół, może się nożyce odezwą.

  2. #182
    nożyce
    Gość

    Domyślnie

    no dobra...

  3. #183

  4. #184
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    A ja chciałbym zaapelować do sumień i serc osób, które cyklicznie publikują w AO świetne zdjęcia a nie zgłosiły jeszcze chęci uczestnictwa w albumie.
    Co prawda klamka jeszcze nie zapadła ... piachu nie nasypali, ale ... kobyłka do płota się zbliża.
    Ja swój udział traktuję raczej jako gest solidarności a nie chęć autopromocji i liczyłem, że my wszyscy do tego tak podejdziemy.
    ... Uderzam w stół, może się nożyce odezwą.

    Czyli ci co sie zgłosili to Ci gorsi ? Nowi ?

  5. #185

    Domyślnie

    Kilka razy pojawiło się pytanie ale chyba przeoczyłem odpowiedź...
    do kiedy jest termin wysyłania prac?
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  6. #186
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Deadline na przysylanie:
    - fotografii do publikacji
    - zdjecia do notki biograficznej
    - tekstu do ww.
    - niektorzy z Was beda proszeni o napisanie kilku zdan nt publikowanego /publikowanych fotografii

    2 marca 2012... amen!

  7. #187

  8. #188

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Fcuk...
    zgadza się!
    niestety nie mam autoportretu z analoga ... a ledwie kilka dni
    po drugie mam multum filmów czekających na wywołanie

    no ale cóż... najwyżej wyślę "stare" zdjęcia i bez autoportretu (nawet lepiej)
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  9. #189
    conik
    Gość

    Domyślnie

    zaiste chędogo

  10. #190
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Wydaje mi sie ze albo coś robimy albo nie ... Ja także nie mam anlogowego Portretu swego ... Ale poświęceń godzinie na to zadanie ... Zawsze może być to na filmie c41 i wywołać w labie można ...


    Autoportret musi być ....


    Ps. Tylko najpierw do fryzjera, solarium i kosmetyczki pojadę ....

    Chyba lampy do prądu podłączenia w końcu od roku ...
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 27-02-2012 o 01:29

Strona 19 z 138 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •