A ja chciałbym zaapelować do sumień i serc osób, które cyklicznie publikują w AO świetne zdjęcia a nie zgłosiły jeszcze chęci uczestnictwa w albumie.
Co prawda klamka jeszcze nie zapadła ... piachu nie nasypali, ale ... kobyłka do płota się zbliża.
Ja swój udział traktuję raczej jako gest solidarności a nie chęć autopromocji i liczyłem, że my wszyscy do tego tak podejdziemy.
... Uderzam w stół, może się nożyce odezwą.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami