Close

Strona 69 z 138 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #681

    Domyślnie

    Oj, nie zamieniłeś mi zdjęć...

  2. #682

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Zapraszam do rzucenia okiem na aktualna wersje
    http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO_strony_005.pdf

    niektore teksty nied dotarly niektore sam tlumaczylem wiec jesli ktos ma uwagi to na majla
    a moich zdjęć jednak nie będzie?
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  3. #683

    Domyślnie

    Posłałem swoje bio po polsku (choć było w pakiecie) na emila. Reszta OK.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #684

    Domyślnie

    Również posłałem swoje bio po polsku. Reszta jest wspaniale!
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  5. #685
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    nie otwiera mi sie ten pdf - moze mi ktos podeslac

    w.pokwicki @ me.com

  6. #686

    Domyślnie

    gmail krzyczy, że adres nie teges, a inne serwery nie chcą przyjąć 23 MB pliku

    OK, znalazłem powód już idzie

    poszło
    Ostatnio edytowane przez miron19j ; 05-03-2012 o 21:04

  7. #687
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki ...

  8. #688

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    Dzięki ...
    dostałem odbitkę
    Delivery to the following recipient failed permanently: w.pokwicki...

    Technical details of permanent failure: Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 554 554 5.7.0 Message Size Violation (state 1. -----
    nic mi to nie mówi. Wysyłałem z Gmaila

  9. #689

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    nie otwiera mi sie ten pdf - moze mi ktos podeslac

    w.pokwicki @ me.com
    Nie klikaj, tylko ściągnij na dysk i dopiero otwórz.

  10. #690

    Domyślnie

    Już robię mirrora na swoim serwerze

    http://tomzych.com/files/inne/AO_strony_005.pdf
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 69 z 138 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •