Close

Strona 17 z 137 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 1377

Wątek: ALbum AO

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    conik
    Gość

    Domyślnie

    2892x2541 300dpi czyli 24.5x21.5 cm (w tym 3mm spady z 3 stron - robie w szablonie z blurba dlatego takie smieszne rozmiary)

    DIN jak najbardziej ma polskie znaki...jesli strasznie sie uprzecie zrobie po polskiemu

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    2892x2541 300dpi czyli 24.5x21.5 cm (w tym 3mm spady z 3 stron - robie w szablonie z blurba dlatego takie smieszne rozmiary)

    DIN jak najbardziej ma polskie znaki...jesli strasznie sie uprzecie zrobie po polskiemu
    SPAD VII czy SPAD XIII?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #3

    Domyślnie

    To ja nie chcę całostronicowych zdjęć. Będę miał same 3x2 i kosztem wielkości wolę mieć całą klatkę, niż teraz ciąć do prawie kwadratu.
    Do każdego zdjęcia dam opis, na czym i gdzie zrobione.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #4

    Domyślnie

    ok thx conik, a jaki dedlajn? bo zapowiada mi sie kilka klatek do ponownego skanowania

  5. #5

    Domyślnie

    Mi się ze dwie sesje zapowiadają do szybkiego dorobienia żeby mieć co pokazać

  6. #6

    Domyślnie

    to tak +/- ile stron dajemy kazdemu, bo to chyba jest wazne
    jeden da 4 zdjecia na strone, inny 1
    Road to Manila

  7. #7
    conik
    Gość

    Domyślnie

    gdzies wczesniej timing napisalem...slijcie po 10...bede staral sie tak to ukladac zeby byl pan zadowolony...jak ktos ma mniej frudno... 3-4 rozkladowki na leb mysle

  8. #8

    Domyślnie

    Fotosy wybrane i zeskanowane, trochę roboty stemplem i wysyłam, jutro lub we wtorek najpóźniej.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #9
    conik
    Gość

    Domyślnie

    http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO_strony_1-13.pdf

    zjecia ze 135 i 4.5x6 na ostatnich stronach...mysle ze jest ok...nie unikniemy delikatnego kadrowania ( z reszta w przypadku spadow kwadratowych tez)

  10. #10

    Domyślnie

    Konrad, życzę ci, żeby wszyscy twoi zleniodawcy byli tak współpracujący...
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Strona 17 z 137 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •