mówią ze ma cos podobnego do leicy ... bagnet ???? coś jakby listy do "m"
ten filmik jest cacy ...
Szukaj
mówią ze ma cos podobnego do leicy ... bagnet ???? coś jakby listy do "m"
ten filmik jest cacy ...
wezmie niech ktory zielony przeczysciprosze
mam wielką prośbę. Przesunmy deadline na 3 marca. To sobota, a jestem wyjechany do piątku. Będę miał trochę czasu aby się ogarnąć. Wyjazd wypadł mi nagle, miałem nadzieję posiedzieć w tygodniu nad skanowaniem
ok
jazco masz jeszcze troche czasu
conik napiszesz mala instrukcje o tym w jakiej jakosci skanowac i w jakiej rozdzielczosci zapisywac zdjecia zeby byl pelen wypas?
Kurde co mam napisac w swojej notce, zeby wygladalo ze tez jestem grafik, plastyk-artysta? Wystaw zadnych, wernisazy tez nie. Piszemy o tych w planach dalszych i blizszych? Bo ja planuje swoje zdjecia do albumu dac...
No ja też muszę jeszcze polecieć gdzieś i poskanować wybrane klatki jeszcze raz. Ktoś poleca coś w Krakowie?
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Skontaktuj się z nami