Close

Strona 22 z 138 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #211
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    mówią ze ma cos podobnego do leicy ... bagnet ???? coś jakby listy do "m"


    ten filmik jest cacy ...

  2. #212

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    dziś licytuję besse - trzymajta kciuki chlopaki
    Może poczekaj na hossę...

  3. #213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    ...dziś licytuję besse - trzymajta kciuki chlopaki
    A Ty Nowy jesteś pewny, że wątek o albumie to dobre miejsce na pisanie o kolejnych zakupach?

  4. #214
    conik
    Gość

    Domyślnie

    wezmie niech ktory zielony przeczysci prosze

  5. #215

    Domyślnie

    mam wielką prośbę. Przesunmy deadline na 3 marca. To sobota, a jestem wyjechany do piątku. Będę miał trochę czasu aby się ogarnąć. Wyjazd wypadł mi nagle, miałem nadzieję posiedzieć w tygodniu nad skanowaniem

  6. #216
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ok

  7. #217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jazco Zobacz posta
    można się jeszcze wpisać ?
    jednak nie ważne, nie będę miał tylu skanów w wymaganej jakości :/

  8. #218
    conik
    Gość

    Domyślnie

    jazco masz jeszcze troche czasu

  9. #219

    Domyślnie

    conik napiszesz mala instrukcje o tym w jakiej jakosci skanowac i w jakiej rozdzielczosci zapisywac zdjecia zeby byl pelen wypas?

    Kurde co mam napisac w swojej notce, zeby wygladalo ze tez jestem grafik, plastyk-artysta? Wystaw zadnych, wernisazy tez nie. Piszemy o tych w planach dalszych i blizszych? Bo ja planuje swoje zdjecia do albumu dac...

  10. #220

    Domyślnie

    No ja też muszę jeszcze polecieć gdzieś i poskanować wybrane klatki jeszcze raz. Ktoś poleca coś w Krakowie?
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

Strona 22 z 138 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •