w zwiazku z tym ze i tak druk idzie na kolorowej maszynie ktora bw robi z cmyka wiec slijcie pliki 240-300dpi JPG grayscale lub rgb. Z formatem nie bedziemy cudowac (cena) i pewnie docelowo bedzie taki jaki blurby maja w ofercie czyli 25x21cm wiec fotografie musza sie miescic na tym formacie....jeszcze sie powazniej nie zastanawialem nad docelowym layoutem ..na razie robie przymiarki wiec niektore zdjecia beda zmniejszane niektore beda szly na spad dlatego pliki musza byc z marginesem na obciecie czyli np 26x22cm kwadraty 22x22cm panoramy... 26cm w podstawie a na wysokosc jak z pliku wyjdzie
grubosc na razie na oko docelowa bede znal jak bedzie poskladany![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami