mowimy o koledze mironBigBang19j jak rozumiem
Szukaj
mowimy o koledze mironBigBang19j jak rozumiem
Road to Manila
mironBangBang19j - będzie poprawniej fotoghraficznie![]()
Witam,
zgłaszam chęć zakupu jednego albumu.
Nikon Zachodniopomorksa Grupa Fotograficzna GRYF Jestem amatorem piątki...
Na 142 nie ma imienia i nazwiska autora ...
update...
http://www.digifoto.pl/forum/anal/AO_strony_005a.pdf
wstepniak chyba wywale bo sie bowie nie odzywa
to daj ten zdanie które jest na samym początku jak sugerował:
Jak dotąd jedenastu uczestników ankiety zadeklarowało, że używa wyłącznie analoga. Jestem jednym z tych jedenastu osób i ciekaw jestem, kim są pozostali, a przede wszystkim dlaczego nie robią na cyfrze, czyżby zadziałała sławetna "magia" analoga?
Völkchlor
Skontaktuj się z nami