Close

Strona 1151 z 1948 PierwszyPierwszy ... 151651105111011141114911501151115211531161120112511651 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 501 do 11 510 z 19477

Wątek: Humor

  1. #11501

    Domyślnie

    Geje się nie rozmnażają ...
    ... a jest ich coraz więcej!
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  2. #11502

    Domyślnie



    Polecam, dawno się tak nie uśmiałem
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  3. #11503

    Domyślnie

    Marchewka ..... buahahahaha turlam się ze śmiechu
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  4. #11504

    Domyślnie

    Mecz Polska - Brazylia.
    Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni.
    Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho.
    No to mówią mu:
    - Ronaldinho, dobra będziesz grał sam.
    Reszta drużyny poszła do pubu na piwo.
    Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje.
    Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik.
    A tam: 0:1 (34` Ronaldinho).
    No to się cieszą.
    Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83` Rasiak).
    Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają:
    - Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?
    - No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46` dostałem czerwoną kartkę.

  5. #11505

    Domyślnie

    Pani pyta Jasia: czemu nie było cie wczoraj w szkole? - A bo musiałem zaprowadzić krowę do byka. - A tatuś nie mógł tego zrobić? - Nie, proszę pani, to musiał być byk
    F801s/D300/D610 N18-135/N24/N50/N70-210/SB900

  6. #11506

    Domyślnie

    2 września. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kielcach. Klasa II e:
    - Dzieci, kto z was był w wakacje na wsi? - pyta nauczycielka.
    - Ja!
    - I ja!
    - I ja!
    - Dobrze. A jakie głosy słyszeliście na wsi?
    - Muuu!
    - Beeee!
    - Meeee!
    - Sp.......j z traktora, gówniarzu!

  7. #11507

    Domyślnie

    W przedziale siedzi statystyczny pasażer, pewien minister, zakonnica i modelka. Pociąg wjeżdża do tunelu, jest zupełnie ciemno, cicho. Nagle slychać jak ktoś dostaje w ryja. Pociąg wyjeżdża z tunelu, a minister trzyma się za policzek.

    Zakonnica myśli: " Debil z tego ministra złapał modelkę za kolano i dostał w ryja".

    Modelka myśli: " Debil minister, chciał mnie złapać za kolano, pomylił się, złapał zakonnicę i dostał w ryja".

    Minister myśli: " Cham z tego statystycznego pasażera, pewnie złapał modelkę za kolano, ona chciała go uderzyć, on się uchylił i ja dostałem w ryja".

    Statystyczny pasażer myśli: " Ale dupek z tego ministra. W następnym tunelu znowu go pierdyknę w ryja, bo jest za co".
    Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 16-09-2011 o 18:30
    pozdrawiam, Wojtek

  8. #11508

    Domyślnie

    4 Piwka i zespół Szkwał
    N

  9. #11509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    4 Piwka i zespół Szkwał
    Znałem to, ale daaawno nie słyszałem
    Dzięki za przypomnienie

    A tu coś troche podobnego:
    Ostatnio edytowane przez mypod ; 17-09-2011 o 21:54 Powód: spacja sie wkradła

  10. #11510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    4 Piwka i zespół Szkwał
    Cały Big Zbig Show był genialny.
    Swoją drogą dwa-trzy lata temu na festiwalu Wiatrak w Świnoujściu Jerzy Porębski zapowiedział, że wystąpi grupa Szkwał - nam już sie gęby zaczęły cieszyc - kiedy podszedł do mikrofonu jeden z wykonawców i sprostował: Sztorm!
    Tak więc podczas całego występu tejże grupy cisnęło się na usta: Nienawidzę grupy Szkwał
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 1151 z 1948 PierwszyPierwszy ... 151651105111011141114911501151115211531161120112511651 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •