Witam. W piątek stałem się szczęśliwym posiadaczem Nikona D5100 razem z obiektywem AF-S DX NIKKOR 18-105mm i dopiero dziś zacząłem się trochę więcej bawić. Zauważyłem, że na pierścieniu zoomu jest delikatny luz przy poruszaniu lewo/prawo. Gdzieś tu na forum wyczytałem (ale chodziło o inny obiektyw), że to normalne przy szkłach niższej klasy i ma niby służyć temu żeby obiektyw się nie zatarł. Pytanie czy tak jest faktycznie czy mam to traktować jako usterkę?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami