Close

Strona 39 z 104 PierwszyPierwszy ... 2937383940414989 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 1040

Wątek: D5100

  1. #381

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boa Zobacz posta
    Nieee no, wyluzuj. Najlepszym się zdarza.
    Witam
    Coś musi być na rzeczy:
    "Sprzedawca chciał pokazać aparat. Wziął z wystawy, parę zdjęć zrobiłem i aparat przestał działać. Przyniósł nowy z zaplecza, rozpakował, bateria, karta pamięci i nic. Porostu nie działał. Sprawdził baterie sprawdził karte one działają. A aparaty nie!!!"
    Jest to fragment z wypowiedzi czytelnika bardzo popularnego serwisu o sprzęcie optycznym i fotograficznym.
    pozdrawiam

  2. #382

    Domyślnie

    Miałbym prośbę do kogokolwiek. Czy mógłby ktoś udostępnić instrukcję obsługi do D5100 w pdfie?? Niestety nie mam jeszcze żadngo Nikosia, więc nie umiem pobrać ze strony instrukcji. Najlepiej daj ktoś linka tutaj, albo wyślij na [email protected]. Będę wdzięczny. Teraz mam trochę czasu i z chęcią bym poczytał instrukcję obsługi . Dziękuję z góry.

  3. #383

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AdiPL Zobacz posta
    Miałbym prośbę do kogokolwiek. Czy mógłby ktoś udostępnić instrukcję obsługi do D5100 w pdfie?? Niestety nie mam jeszcze żadngo Nikosia, więc nie umiem pobrać ze strony instrukcji. Najlepiej daj ktoś linka tutaj, albo wyślij na [email protected]. Będę wdzięczny. Teraz mam trochę czasu i z chęcią bym poczytał instrukcję obsługi . Dziękuję z góry.
    Poszła instrukcja do ciebie
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  4. #384

    Domyślnie

    Dziękuję uprzejmie . Będzie co czytać.

  5. #385

    Domyślnie

    U mnie juz dojechal do 660 zdjec i jak na razie dziala Choc mozliwe , ze do Polski trafiaja inne serie niz moja kupiona, ze tak powiem w mateczniku firmy

    Fotki szczytem artyzmu nie sa, ale moze cos pokaza zainteresowanym generalnie pykane przy uzyciu trybow tematycznych lub jako priorytet przyslony. Mam tu tylko netbooka wiec nic nie przerabialem.

    Obiektyw 16-85

    A-bomb dome w Hiroshimie:
    http://www.4shared.com/file/Zaih758v/DSC_0599.html


    Gorace zrodla:
    http://www.4shared.com/file/6DrYEVNU/DSC_0233.html



    Tutaj testowalismy ISO 6400:
    http://www.4shared.com/photo/8nSbSHls/aaa3.html

    Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)

  6. #386

    Domyślnie

    Michaelus
    Trzeba podpis zmienić bo myli
    Na razie D90 i D7100, S150 Macro, T116, N35, S50 1,4 S50-150, S900 i statyw całkiem dobry Fajne hobby i tyle
    http://pawelmeszynski.flog.pl/

  7. #387

    Domyślnie

    Juz poprawiony

    wracajac do przesiadki d40x -> d5100:
    1. korpus jest ciut ciezszy i odrobinke wiekszy
    2. serdeczne "pozdrowienia" dla Nikona za wprowadzenie nowej pasujacej tylko do d3100/5100 baterii
    3. aparat znacznie agresywniej ustawia wysokie iso, ale mozna sobie na to pozwolic przy przepasci w szumach miedzy nimi
    4. w meny przybylo pol tryliarda nowych funcji
    5. ekranik 900k pikseli jest swietny w porownaniu z poprzednim
    6. ktos zrobil swietna robote bo wyswietla sie na nim pelna pula informacji widocznych w wizjerze
    7. szybkie menu pod <i> wydaje sie byc sporo poprawione jesli chodzi o dostep do funkcji
    8. nagrywanie filmikow to w sumie umiarkowanie przydatny bajer, ale lepsze to niz komorka
    9. live view przydaje sie jak prosimy kogos o zrobienie nam zdjecia
    10. a w polaczeniu z odchylanym ekranem juz kilka razy zaoszczedzil mi klekania w niewygodnej pozycji badz kadrowania na slepo

    Na razie jestem zadowolony ze zmiany choc szkoda, ze byla to zmiana wymuszona awaria poprzednika podczas wyjazdu marzen.
    Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)

  8. #388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelius Zobacz posta
    Juz poprawiony

    wracajac do przesiadki d40x -> d5100:
    2. serdeczne "pozdrowienia" dla Nikona za wprowadzenie nowej pasujacej tylko do d3100/5100 baterii
    4. w meny przybylo pol tryliarda nowych funcji
    2.Wiedzieli, co robią. Widziałeś ceny tych bateryjek.
    4.A zdublowane pozycje też wliczasz w ten tryliard.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  9. #389

    Domyślnie

    Widzialem 4720 yenow tak konkretnie
    Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)

  10. #390

Strona 39 z 104 PierwszyPierwszy ... 2937383940414989 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •