Close

Strona 29 z 104 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1040

Wątek: D5100

  1. #281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    z osłoną przeciw słoneczną ( chyba motylek na to mówią )
    tulipan

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez M18 Zobacz posta
    Polikon. d5100 w wersji z obiektywem 18-105 ma obiektyw kitowy? Czy normalny w oddzielnym pudełku jak było w przypadku d5000? Bo zastanawiam się czy warto dołożyć te 400 zł...
    Nie rozumiem tego pytania. Przecież 18-105 to jest obiektyw kitowy.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #283

    Domyślnie

    Przy d5000 kitowym był 18-55Vr wiec 18-105 niekoniecznie jest kitem przy d5100.

  4. #284

    Domyślnie

    zgadza się. Często również 18-105VR jest sprzedawany a raczej był z D90
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  5. #285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Luz, w przypadku D5100 raczej nie będziesz miał problemów Wszystko wskazuje na to, że ten model zachowuje się tak jak Nikon powinien
    Czytalem to z mieszanymi uczuciami,bo....moj d5.1k lezal od poniedzialku na Postępu.Ostrzyl idealnie i potwierdzał ale WSZYSTKIE foty mydło.A kupilem go zamiast d7k zeby sprytnie ominać AF z syndromem Fatmana Dziś rano tel z sewisu,natychmiast odebralem puszkę i....jest OK.Swietne obrazowanie,reszte znacie czytajac forum.Niestety nie ostrzy w LV z podpiętą sigmą 10-20 tą ciemniejsza.Czy to kwestia softu? Gdzie ten serwis sigmy,echhh;O Ale z nikkorami smiga bez problemow,ostry i detale pyszota.Serwis zadzialal b. szybko i profesjonalnie.Zobaczymy co dalej z puchą - a juz umowilem sie ze sklepem,ze zamieniam na cos zupelnie innego.Teraz chyba zatrzymam tę...Pozdro
    Ostatnio edytowane przez fotouśmieszek ; 11-05-2011 o 20:51
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  6. #286
    M18
    Gość

    Domyślnie

    Ok. Więc obiektyw 18-105 jest w oddzielnym pudełku niż body. Więc nie jest obiektywem kitowym

    18-55 jest w jednym pudełku z body, więc to słabszy kit

  7. #287

    Domyślnie

    Zrobiłem fotkę do sprawdzenia BadPixeli i mam tego pełno. Na czasie 30” z pokrywką na obiektywie, wyszło pełno kolorowych punktów. Są, białe, zielone, czerwone ostre żarówiaste punkty i pełno rozmazanych zabarwień, też bardzo intensywnych. Nie mówię o szumie..
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  8. #288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Zrobiłem fotkę do sprawdzenia BadPixeli i mam tego pełno. Na czasie 30” z pokrywką na obiektywie, wyszło pełno kolorowych punktów. Są, białe, zielone, czerwone ostre żarówiaste punkty i pełno rozmazanych zabarwień, też bardzo intensywnych. Nie mówię o szumie..
    To normalne.
    Wydrukuj fotki, to szumu nie bedzie. To wariactwo, zeby fotografowac dekielek.

  9. #289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Zrobiłem fotkę do sprawdzenia BadPixeli i mam tego pełno. Na czasie 30” z pokrywką na obiektywie, wyszło pełno kolorowych punktów. Są, białe, zielone, czerwone ostre żarówiaste punkty i pełno rozmazanych zabarwień, też bardzo intensywnych. Nie mówię o szumie..
    i po co to robiłeś?
    nie lepiej było iść w jakiś plener albo kota pofotografować?
    D750x2|N24-70/2.8|N35/1.8|N50/1.8|N85/1.8|N180/2.8D|SB900,SB910|Lowepro

  10. #290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Zrobiłem fotkę do sprawdzenia BadPixeli i mam tego pełno. Na czasie 30” z pokrywką na obiektywie, wyszło pełno kolorowych punktów. Są, białe, zielone, czerwone ostre żarówiaste punkty i pełno rozmazanych zabarwień, też bardzo intensywnych. Nie mówię o szumie..
    Ale po co?Wiosna za oknem a ty dekle focisz.Zastanawia mnie ile razu skorzystasz z tych 30" w czasie użytkowania aparatu .Teraz nie będziesz spał po nocach i się wkurzał a było zdjęcia robić

Strona 29 z 104 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •