Szukaj
Przy d5000 kitowym był 18-55Vr wiec 18-105 niekoniecznie jest kitem przy d5100.
zgadza się. Często również 18-105VR jest sprzedawany a raczej był z D90
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
Czytalem to z mieszanymi uczuciami,bo....moj d5.1k lezal od poniedzialku na Postępu.Ostrzyl idealnie i potwierdzał ale WSZYSTKIE foty mydło.A kupilem go zamiast d7k zeby sprytnie ominać AF z syndromem FatmanaDziś rano tel z sewisu,natychmiast odebralem puszkę i....jest OK.Swietne obrazowanie,reszte znacie czytajac forum.Niestety nie ostrzy w LV z podpiętą sigmą 10-20 tą ciemniejsza.Czy to kwestia softu? Gdzie ten serwis sigmy,echhh;O Ale z nikkorami smiga bez problemow,ostry i detale pyszota.Serwis zadzialal b. szybko i profesjonalnie.Zobaczymy co dalej z puchą - a juz umowilem sie ze sklepem,ze zamieniam na cos zupelnie innego.Teraz chyba zatrzymam tę...Pozdro
![]()
Ostatnio edytowane przez fotouśmieszek ; 11-05-2011 o 20:51
camera obscura i ta i ta...
parę fotek
Ok. Więc obiektyw 18-105 jest w oddzielnym pudełku niż body. Więc nie jest obiektywem kitowym![]()
18-55 jest w jednym pudełku z body, więc to słabszy kit![]()
Zrobiłem fotkę do sprawdzenia BadPixeli i mam tego pełno. Na czasie 30” z pokrywką na obiektywie, wyszło pełno kolorowych punktów. Są, białe, zielone, czerwone ostre żarówiaste punkty i pełno rozmazanych zabarwień, też bardzo intensywnych. Nie mówię o szumie..![]()
D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G
Skontaktuj się z nami