Close

Strona 41 z 104 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1040

Wątek: D5100

  1. #401

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Ale optyka jest zakupiona w komplecie.


    To jak, pierścienie przesuwają się względem siebie, czyli ta szczelinka znika i pojawia się.
    U mnie też się trochę rusza, ale to jest prawie nie wyczuwalne.
    Tytuł tego wątku wyraźnie precyzuje czego dotyczy. tutaj poruszamy tematy i problemy związane z D5100. A jak sama nazwa wskazuje D5100 to jest body.
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  2. #402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boa Zobacz posta
    Ale to wątek o aparacie, nie o optyce
    myślałem,że matryca (umożliwia taką ostrość) to część aparatu. Odpowiedni obiektyw tylko pozwala uwidocznić możliwości przetwornika,ktory w d5.1k jest MEGAPERFEKCYJNY

    Cytat Zamieszczone przez zgredzik Zobacz post
    [url
    http://imageshack.us/photo/my-images...ikon18105.jpg/[/url] - na zdjęciu pokazałem miejsce gdzie występuje luz..
    musi być luz żeby silnik bez zbędnych oporow/tarcia ustawiał AF.Luzów takich nie masz tylko w MF-ie ale to historia
    Ostatnio edytowane przez fotouśmieszek ; 30-05-2011 o 21:44
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  3. #403

    Domyślnie

    Na czym polega zaleta posiadania wiekszej ilosci pol autofocusa ?

    Bo to jedna rzecz , ktora uwazam za zmiane na gorsze - 3 polowy w D40 byl o wiele prostszy do oszukania i zrobienie tego co chcialem ja a nie system Dobrze, ze w miedzyczasie zmienilem cala szklarnie na puszki z manual overridem.
    Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)

  4. #404

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelius Zobacz posta
    Na czym polega zaleta posiadania wiekszej ilosci pol autofocusa ?
    Na precyzyjniejszym wyborze pola, gdzie aparat ma ustawić ostrość. Oczywiście można sobie radzić ostrząc zawsze na jedno (zazwyczaj środkowe) i przekadrować, jednak przy dłuższych i bardzo jasnych szkłach, może się okazać, że nasz cel wyszedł już poza GO.
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  5. #405

    Domyślnie

    Mam 11 pól, korzystam tylko z centralnego, lecz gdy poszedłem robić zdjęcia dzieciaków na deskorolkach, rolkach, włączyłem śledzenie 3D, tak mi zabrakło choć by głupich 39 pól.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  6. #406

    Domyślnie

    W neo24 D5100 najtaniej - 3299zł. Myślicie, że to okazja, czy po prostu spadek cenowy?? Ciekawe ile kosztuje przedłużenie gwarancji. Zaraz poślę maila.

  7. #407

    Domyślnie

    Myślę, że za miesiąć będzie jeszcze większa okazja
    Na razie D90 i D7100, S150 Macro, T116, N35, S50 1,4 S50-150, S900 i statyw całkiem dobry Fajne hobby i tyle
    http://pawelmeszynski.flog.pl/

  8. #408

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawelpiotrm Zobacz posta
    Myślę, że za miesiąć będzie jeszcze większa okazja
    Sądzę, że po wakacjach to się zaczną okazje
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  9. #409

    Domyślnie

    Ktoś wie jak włączyć funkcję HDR w D5.1k Próbowałem różnych ustawień i cały czas wyświetla mi się komunikat. Ta opcja jest nie dostępna przy bieżących ustawieniach lub w bieżącym stanie aparatu.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  10. #410

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Ktoś wie jak włączyć funkcję HDR w D5.1k Próbowałem różnych ustawień i cały czas wyświetla mi się komunikat. Ta opcja jest nie dostępna przy bieżących ustawieniach lub w bieżącym stanie aparatu.
    HDR czy D-Lightning?
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

Strona 41 z 104 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •