Szukaj
myślałem,że matryca (umożliwia taką ostrość) to część aparatu. Odpowiedni obiektyw tylko pozwala uwidocznić możliwości przetwornika,ktory w d5.1k jest MEGAPERFEKCYJNY
musi być luz żeby silnik bez zbędnych oporow/tarcia ustawiał AF.Luzów takich nie masz tylko w MF-ie ale to historiaZamieszczone przez zgredzik Zobacz post
[url![]()
Ostatnio edytowane przez fotouśmieszek ; 30-05-2011 o 21:44
camera obscura i ta i ta...
parę fotek
Na czym polega zaleta posiadania wiekszej ilosci pol autofocusa ?
Bo to jedna rzecz , ktora uwazam za zmiane na gorsze - 3 polowy w D40 byl o wiele prostszy do oszukania i zrobienie tego co chcialem ja a nie systemDobrze, ze w miedzyczasie zmienilem cala szklarnie na puszki z manual overridem.
Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)
Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/
Mam 11 pól, korzystam tylko z centralnego, lecz gdy poszedłem robić zdjęcia dzieciaków na deskorolkach, rolkach, włączyłem śledzenie 3D, tak mi zabrakło choć by głupich 39 pól.
W neo24 D5100 najtaniej - 3299zł. Myślicie, że to okazja, czy po prostu spadek cenowy?? Ciekawe ile kosztuje przedłużenie gwarancji. Zaraz poślę maila.
Myślę, że za miesiąć będzie jeszcze większa okazja![]()
Na razie D90 i D7100, S150 Macro, T116, N35, S50 1,4 S50-150, S900 i statyw całkiem dobryFajne hobby i tyle
http://pawelmeszynski.flog.pl/
Ktoś wie jak włączyć funkcję HDR w D5.1k Próbowałem różnych ustawień i cały czas wyświetla mi się komunikat. Ta opcja jest nie dostępna przy bieżących ustawieniach lub w bieżącym stanie aparatu.
D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G
Skontaktuj się z nami