Close

Strona 89 z 104 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1040

Wątek: D5100

  1. #881

    Domyślnie

    już nie długo PS będzie wszystko mógł poprawić z skrzanionej fotki
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...-w-photoshopie
    Nikon

  2. #882

    Domyślnie

    No i dostałem po dwóch tygodniach aparat z serwisu. Odp: "po przeprowadzeniu licznych i długotrwałych testów wyniki pozytywne" czyli oddałem "dobry" aparat do serwisu
    Babka w sklepie radzi: porobić z tydzień zdjęcia, i reklamować z dołączoną kartą.
    To teraz czas na ponowne testy.

  3. #883

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabol72 Zobacz posta
    No i dostałem po dwóch tygodniach aparat z serwisu. Odp: "po przeprowadzeniu licznych i długotrwałych testów wyniki pozytywne" czyli oddałem "dobry" aparat do serwisu
    Babka w sklepie radzi: porobić z tydzień zdjęcia, i reklamować z dołączoną kartą.
    To teraz czas na ponowne testy.
    Poszło PM do kolegi
    FX

  4. #884
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabol72 Zobacz posta
    No i dostałem po dwóch tygodniach aparat z serwisu. Odp: "po przeprowadzeniu licznych i długotrwałych testów wyniki pozytywne"
    10 dni temu wrócił mój N 18-105 z serwisu z opisem: "po długotrwałych testach stwierdzamy że wszystkie funkcje działają prawidłowo", czyli nie zrobiono nic. Nie wiem co tym myśleć bo nie mam od kogo pożyczyć obiektywu na próbę.

    Dzisiaj przeprosiłem N 18-55 i pojechałem w Bieszczady, oto efekt wyjazdu:
    https://picasaweb.google.com/1026518...aKoloryJesieni
    Ostatnio edytowane przez zgera ; 17-10-2011 o 21:12
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  5. #885

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    Dzisiaj przeprosiłem N 18-55 i pojechałem w Bieszczady, oto efekt wyjazdu:
    https://picasaweb.google.com/1026518...aKoloryJesieni
    I tego "lelenia" tak z 18-55 dało się podejść? Chyba na "kropelkę" był przyklejony...

  6. #886

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    Dzisiaj przeprosiłem N 18-55 i pojechałem w Bieszczady, oto efekt wyjazdu:
    https://picasaweb.google.com/1026518...aKoloryJesieni
    Wypierdziel tego złoma 18-105, zwykły kit w zupełności Ci wystarcza
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  7. #887
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    I tego "lelenia" tak z 18-55 dało się podejść? Chyba na "kropelkę" był przyklejony...
    Mogłem podejść jeszcze bliżej i wcale nie był przyklejony, po prostu nie chciałem wylądować na jego porożu.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  8. #888

    Domyślnie

    Mam pytanie, kupiłem w końcu d5100 i na obu stałkach ma widoczny BF przy zdjęciach z odległości wiekszej niż dwa metry, paradoksalnie "na bateryjkach" wygląda OK. Warto oddać body do regulacji czy raczej próbować zwrócić (następny może być taki sam )

  9. #889

    Domyślnie

    A skąd mamy wiedzieć, co chcesz? . To od CIebie zależy, czy wolisz odesłać na serwis, czy oddać i wziąć inny egzemplarz. Osobiście wysłał bym do regulacji wraz ze stałkami.
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  10. #890

    Domyślnie

    Pytam, o tyle, że nie wiem czy to jest prosta regulacja, tzn. czy nie będę się bujał z tym body miesiącami
    Sprawa się wyjaśnia o tyle, że Fotojoker odmawia zwrotu aparatu zamówionego przez Internet i rozpakowanego w salonie. Pogratulować, to mój ostatni zakup w tym sklepie

Strona 89 z 104 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •