Ty też nie widziałeś sampli))
NIKT nie widział sampli.
Na jesieni Rytterfalk wrzucił na YT filmik na którym widać WYDRUKOWANE sample z SD1. To wystarczyło, żeby Sigmowy taliban doznał grupowej ekstazy. Czego oni tam nie widzieli... Tak, w FILMIKU NA YT. Wtedy zrozumiałem jak daleko posunięci w fanatyzmie są użytkownicy Sigmy.
Milkną jak ich spytać o czerwień i cienie, he he.
O ja cię...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami