czy to jest tandetne? mowie o SD1..
link do ostatnich fot:
http://www.cyberfoto.pl/akt-portret-...-sd1-sigma.htm
dodam ze przeslona 3,2 albo i 2.8 sigma 70-200 a nie jakims obiektywem typu art czyli np 85/1.4. jak dla mnie kolory i ostrosc bomba. Ponadto po wydrukowaniu zdjecia widac detalicznosc zdjec, inną kolorystyke.
sparing "pseudo" pelnoklatkowej sigma SD1 kontra "pelnoklatkowego" nikona d800e tu:
http://madshutter.blogspot.com/2013/...errill-vs.html
i co?
pelna klatka sama w sobie nic nie daje oprocz wiekszego krązka rozposzenia /co za tym idzie wieszkego F przy ktorym nie nastepuje niszczenie obrazu efektem dyfrakcji/
i prosze nie obrazac sigmy tylko dlatego ze jest inna...
z lekkim przymruzeniem oka, Przemek
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami