Close

Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 212

Wątek: Krolowe Nigru

  1. #171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Chyba niepotrzebnie przycinalem bo w oryginale mam ze stopami
    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Musisz teraz zmienić nick na: mistrzprzycinki

    red light, dark room...

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Jestes pierwszy ktory to mowi
    Chyba niepotrzebnie przycinalem bo w oryginale mam ze stopami
    Dla mnie jesteś mistrzem. Nie mogłem się pozbierać

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Jeżeli ktoś uważa, że autor tego zdjęcia nie widzi jego wad w momencie publikacji, to powinien przyjąć do wiadomości, że zdjęcie zostało opublikowane MIMO widzianych wad.
    A to ciekawe… bo autor kilka stron wcześniej napisał coś zupełnie odwrotnego:
    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Przyznam ze dopiero po tych komentarzach zwrocilem uwage na te ciecia

    Obrona zawsze wie lepiej.

    PS.
    Mario, może jednak faktycznie zamknąć ten wątek bo dryfuje już kompletnie w złą stronę?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    PS.
    Mario, może jednak faktycznie zamknąć ten wątek bo dryfuje już kompletnie w złą stronę?
    Ciekawie sie zachowuje tutaj administracja... Wczesniej nie bylo problemu, ze jest masa nieprzekonanych krzykaczy i moga zachowywac sie ponizej wszelkich norm... Teraz jak wyszlo ze bronione przez (w kolko wypominane) TWA zdjecie, jednak zostalo uznane godne zawieszenia na pierwszej stronie Leica Fotografie International "Master Shots" w kategorii M9, dla administracji watek staje sie niewygodny i pojawiaja sie naciski na jego zamkniecie... Ciekawy jestem, ile razy juz moderatorom przeszlo przez glowe, aby go przeczyscic z niewygodnych wpisow...

    No i jeszcze sarkastyczne dolewanie oliwy do ognia:

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Obrona zawsze wie lepiej.
    Gratuluje podejscia...

    M.in. wlasnie dlatego nie chce mi sie tutaj zdjec publikowac... i podejrzewam, ze nie jestem odosobnionym przypadkiem...
    regulamin

  5. #175
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FunBoy Zobacz posta
    Ciekawy jestem, ile razy juz moderatorom przeszlo przez glowe, aby go przeczyscic z niewygodnych wpisow...
    mi ani razu wręcz jestem za całkowitym pozostawieniem wszystkiego jak jest. Co nie zmienia faktu, że mi osobiście byłoby przykro gdybym robiąc to zdjęcie uciachał stopy

  6. #176
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FunBoy Zobacz posta
    Ciekawie sie zachowuje tutaj administracja... Wczesniej nie bylo problemu, ze jest masa nieprzekonanych krzykaczy i moga zachowywac sie ponizej wszelkich norm... Teraz jak wyszlo ze bronione przez (w kolko wypominane) TWA zdjecie, jednak zostalo uznane godne zawieszenia na pierwszej stronie Leica Fotografie International "Master Shots" w kategorii M9, dla administracji watek staje sie niewygodny i pojawiaja sie naciski na jego zamkniecie... Ciekawy jestem, ile razy juz moderatorom przeszlo przez glowe, aby go przeczyscic z niewygodnych wpisow...

    No i jeszcze sarkastyczne dolewanie oliwy do ognia:



    Gratuluje podejscia...

    M.in. wlasnie dlatego nie chce mi sie tutaj zdjec publikowac... i podejrzewam, ze nie jestem odosobnionym przypadkiem...
    Jestem za pozostawieniem tego wątku, czytający go winni bardzo uważnie przeczytać, jest wielce pouczający, proszę skoncentrować się szczególnie na wypowiedziach samego autora ( gdzie można zauważyć parę sprzecznnych wypowiedzi ).
    Ja też kolego nie przedstawiam swoich prac, jeśli chce się sprzedawać to nie pyta się amatorów z forum czy im się podobają, wstępnej selekcji dokonuję sam czyli świadomie, czasami radzę się żony teraz częściej syna fotografia cyfrowa sprawia mi pewien problem.
    Czorny! Wyjazdy w kraje tropikalne są zawsze dla białego człowieka pewnym wyzwaniem, ale już nie w takim stopniu jak chociażby w latach 70-tych. W tym wieku jakim jest autor watku to czysta przyjemność poznawać nowe kraje, kulturę, ludzi i jeszcze to móc dokumentować. Niepotrzebnie Ci to piszę bo sam wiesz tylko musisz się przekomarzać.

  7. #177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FunBoy Zobacz posta
    dla administracji watek staje sie niewygodny
    ?
    Możesz rozwinąć?
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #178

    Domyślnie

    sugerujesz ze nim cos dalej zrobie z fotkami pytam sie na forum czy sa dobre?
    bercik prosze cie, wyslij mi jakis link naPM z choc jedym dobrym zdjeciem, bez zadnej zlosliwosci naprawde jestem ciekawy

    aha i teraz jak fotka zostala doceniona juz schodzi na dalszy plan a wazniejsze jest to ze sa jakies sprzecznosci w moich wypowiedziach (zapewne zaraz je tu przytoczysz)
    Road to Manila

  9. #179
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    koledzy dajcie już spokój z tymi przepychankami, to się nudne i niesmaczne zrobiło

  10. #180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FunBoy Zobacz posta
    Ciekawie sie zachowuje tutaj administracja... Wczesniej nie bylo problemu, ze jest masa nieprzekonanych krzykaczy i moga zachowywac sie ponizej wszelkich norm... Teraz jak wyszlo ze bronione przez (w kolko wypominane) TWA zdjecie, jednak zostalo uznane godne zawieszenia na pierwszej stronie Leica Fotografie International "Master Shots" w kategorii M9, dla administracji watek staje sie niewygodny i pojawiaja sie naciski na jego zamkniecie... Ciekawy jestem, ile razy juz moderatorom przeszlo przez glowe, aby go przeczyscic z niewygodnych wpisow...

    No i jeszcze sarkastyczne dolewanie oliwy do ognia:



    Gratuluje podejscia...

    M.in. wlasnie dlatego nie chce mi sie tutaj zdjec publikowac... i podejrzewam, ze nie jestem odosobnionym przypadkiem...
    Łukasz - nie administracja, tylko konkretni moderatorzy. Generalizowanie jest w mojej opinii lekko krzywdzące względem choćby Krzyśka czy Jacka.

Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •