Szukaj
Musisz teraz zmienić nick na: mistrzprzycinki
Völkchlor
Chyba mnie wkręcacie...coś tak czujęNo nic jeśli nie byłem pierwszy to też mi nadal miło. Ale i tak wątku nie przeczytam, kij będę żył w nieświadomości.
...ja do teraz rechocze przed ekranem![]()
regulamin
Skontaktuj się z nami