Dzięki, wczoraj w pracy cały czas miałem otwartą
Ktoś wie dokładnie dlaczego Pietrow i Heidfield mieli wczoraj takie złe czasy? W relacji za wiele nie było, a z tego co wiem to przejechali chyba tylko kilka kółek. Portale typu onet podają tylko, że byli najgorsi (blablalba).
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami