Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Wątek: F1 - sezon 2011

  1. #1

    Domyślnie F1 - sezon 2011

    Panie i panowie, ponieważ nastąpił mały galimatias w temacie sportów moto. postanowiłem nie co ogarnąć istotę rzeczy. Tu proszę się wypowiadać zgodnie z tematem, czyli F1 w 2011. i tylko to. Co się tyczy aktualnej kondycji Roberta Kubicy, będziemy dyskutować w innym wątku.
    pozdr
    szymony

    ----------------

    Kalendarz na 2011 r.

    01 - 13.03 - GP Bahrainu (Sakhir)
    02 - 27.03 - GP Australii (Albert Park)
    03 - 10.04 - GP Malezjii (Sepang)
    04 - 17.04 - GP Chin (Shanghai)
    05 - 08.05 - GP Turcji (Istambul Park)
    06 - 22.05 - GP Hiszpanii (Catalunya)
    07 - 29.05 - GP Monaco (Monte Carlo) - tor uliczny
    08 - 12.06 - GP Kanady (Gilles Villeneuve)
    09 - 26.06 - GP Europy (Valencia) - tor uliczny
    10 - 10.07 - GP Wielkiej Brytanii (Silverstone)
    11 - 24.07 - GP Niemiec (Nurburgring)
    12 - 31.07 - GP Węgier (Hungaroring)
    13 - 28.08 - GP Belgii (Spa-Francorchamps)
    14 - 11.09 - GP Włoch (Monza)
    15 - 25.09 - GP Singapuru (Marina Bay) - tor uliczny
    16 - 09.10 - GP Japonii (Suzuka)
    17 - 16.10 - GP Korei Płd (Yeongam)
    18 - 30.10 - GP Indii (Jaypee) - tor w budowie
    19 - 13.11 - GP Abu Zabi (Yas Marina)
    20 - 27.11 - GP Brazylii (Interlagos)

    EDIT: Zapomniałem:

    Wysłano z domu. Południowo wschodnia część pokoju.
    Ostatnio edytowane przez szymony ; 10-02-2011 o 16:05
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #2

    Domyślnie

    Stało się - będziemy mieli rosyjski zespół w F1: Marussia Virgin Racing. Marussia Motors wykupiła większość udziałów w Virgin Racing.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #3

    Domyślnie

    http://sport.onet.pl/f1/sprzeciw-fer...wiadomosc.html

    Ja bym poszedł dalej. Silniki elektryczne i możliwość dwukrotnego doładowania meleks... bolidów podczas wyścigu. W ten sposób kierowcy będą mogli co kilka okrążeń odpocząć przy kawie i pączku.

    F1 i rzędowa 1.6... no LOL po prostu.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar JacKill
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Okolice Kielc
    Posty
    177

    Domyślnie

    Przecież już było rzędowe 1.5 i to była jedna z najciekawszych epok w historii F1. Moc ta sama, więc o co chodzi?

  5. #5

    Domyślnie

    600kM, pozostałe 150 ma dodawać KERS. Po prostu wkurza mnie to wszędobylskie pseudoekologiczne ględzenie o emisji CO2.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Krosno/Kraków
    Posty
    124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nem Zobacz posta
    600kM, pozostałe 150 ma dodawać KERS. Po prostu wkurza mnie to wszędobylskie pseudoekologiczne ględzenie o emisji CO2.
    Ale od 2013 (czyli chyba właśnie od wprowadzenia nowych silników) KERS ma być dostępny dla kierowcy przez 30 sekund okrążenia, czyli praktycznie na większości torów przez cały czas maksymalnego otwarcia przepustnicy. Więc na dobrą sprawę dla Ciebie, jako widza nic się nie zmieni, ale przynajmniej zostaną sponsorzy, którzy będą dawać $ na "ekologię". Inaczej pies z kulawą nogą by na F1 nie popatrzył.

    Także nie ma co płakać - turbo wraca Niech jeszcze będzie z porządną turbo - dziurą i skrzynią biegów nie na łopatkach a przez drążek - niech się kierowcy wysilą, a co!

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Łaaaadny

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kisio Zobacz posta
    Łaaaadny
    mi też się podoba.

  10. #10
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    560

    Domyślnie

    Zobaczymy jak bedzie jeździł (oczywiście model końcowy)
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •