Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69

Wątek: F1 - sezon 2011

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Kolejna dzień testów i kolejna relacja:
    http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=20505
    Dzięki, wczoraj w pracy cały czas miałem otwartą
    Ktoś wie dokładnie dlaczego Pietrow i Heidfield mieli wczoraj takie złe czasy? W relacji za wiele nie było, a z tego co wiem to przejechali chyba tylko kilka kółek. Portale typu onet podają tylko, że byli najgorsi (blablalba).

  2. #52
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    Wczoraj mieli problemy z KERSem, niestety...

  3. #53
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    Wywiad z Witalijem: http://www.f1wm.pl/artykuly/?real_id=386

    Niestety nie był za bardzo wylewny...

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marki Zobacz posta
    Wywiad z Witalijem: http://www.f1wm.pl/artykuly/?real_id=386

    Niestety nie był za bardzo wylewny...
    Rok z RK miał jednak pewien wpływ na niego
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  5. #55

    Domyślnie Rozpoczynamy sezon 2011.

    Witam.

    Skoro mamy zajęte wszystkie miejsca w bolidach można już zapodać garść informacji.

    Lista kierowców:

    Jak wiemy niestety nie dane nam będzie zobaczyć Roberta Kubicy w tym sezonie, a kto wie czy w ogóle... Choć jak wszyscy mam nadzieję, że na Monzę już wróci Za naszego rodzynka będzie jeździł Quick Nick. Co jak co, ale najlepszy możliwy wybór w tej ciężkiej sytuacji.

    Red Bull Racing
    1. Sebastian Vettel (GER) - Red Bull - Infiniti (rebrandowany Renault)
    2. Mark Webber (AUS) - Red Bull - Infiniti

    Vodafone McLaren Mercedes
    3. Lewis Hamilton (GBR) - McLaren - Mercedes
    4. Jenson Button (GBR) - McLaren - Mercedes

    Scuderia Ferrari Marlboro
    5. Fernando Alonso (ESP) - Ferrari
    6. Felipe Massa (BRA) - Ferrari

    Mercedes GP Petronas F1
    7. Michael Schumacher (GER) - Mercedes
    8. Nico Rosberg (GER) - Mercedes

    Lotus Renault GP
    9. Nick Heidfield (GER) - Renault (sponsorem tytularnym jest Lotus więc będzie Lotus Renault )
    10. Witalij Pietrow (RUS) - Renault

    AT&T Williams
    11. Rubens Barrichello (BRA) - Williams - Cosworth
    12. Pastor Maldonado [R] (WEN) - Williams - Cosworth

    Force India F1 Team
    14. Adrian Sutil (GER) - Force India - Mercedes
    15. Paul di Resta [R] (GBR) - Force India - Mercedes

    Sauber F1 Team
    16. Kamui Kobayashi (JAP) - Sauber - Ferrari
    17. Sergio Perez [R] (MEX) - Sauber - Ferrari

    Scuderia Toro Rosso
    18. Sebastien Buemi (SUI) - Toro Rosso - Ferrari
    19. Jaime Alguersuari (ESP) - Toro Rosso - Ferrari

    Team Lotus
    20. Jarno Trulli (ITA) - Lotus - Renault
    21. Heikki Kovalainen (FIN) - Lotus - Renault

    HRT F1 Team
    22. Narain Karthikeyan (IND) - HRT - Cosworth
    23. Vitantonio Liuzzi (ITA) - HRT- Cosworth

    Marussia Virgin Racing
    24. Timo Glock (GER) - Virgin - Cosworth
    25. Jerome d'Ambrosio [R] (BEL) - Virgon - Cosworth

    Oznaczenie [R] po nazwisku oznacza debiutanta (międzynarodowe oznaczenie Rookie).

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Zmiany zaszły również w kalendarzu w związku z zadymami w Bahrainie.

    01 GP Australii (Albert Park) 25 - 27 Marca
    02 GP Malezji (Sepang) 08 - 10 Kwietnia
    03 GP Chin (Shanghai) 15 - 17 Kwietnia, wymaga dodatkowego zatwierdzenia/dopuszczenia;
    04 GP Turcji (Istanbul) 06 - 08 Maj
    05 GP Hiszpanii (Catalunya) 20 - 22 Maj
    06 GP Monaco (Monte Carlo) 26 - 29 Maj
    07 GP Canady (Gilles Villeneuve) 10 - 12 Czerwiec
    08 GP Europy (Valencja) 24 - 26 Czerwiec
    09 GP Wielkiej Brytanii (Silverstone) 08 - 10 Lipiec
    10 GP Niemiec (Nürburgring) 22 - 24 Lipiec
    11 GP Węgier (Hungaroring) 29 - 31 Lipiec
    12 GP Belgii (Spa-Francorchamps) 26 - 28 Sierpień
    13 GP Włoch (Monza) 09 - 11 Wrzesień
    14 GP Singapuru (Singapore) 23 - 25 Wrzesień
    15 GP Japonii (Suzuka) 07 - 09 Październik
    16 GP Korei Płd. (Yeongam) 14 - 16 Październik
    17 GP Indii (Jaypee) 28 - 30 Październik, w budowie, wymaga zatwierdzenia/dopuszczenia;
    18 GP Abu Dhabi (Yas Marina Circuit) 11 - 13 Listopad
    19 GP Brazylii (Interlagos) 25 - 27 Listopad

    Kalendarz jak widać może się zmienić, jak również nie wiadomo czy gdzieś nie wcisną, jeśli w ogóle, GP Bahrainu.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Sporo zmian zaszło w regulaminie. Podam parę linków by każdy mógł się zapoznać.

    Zmiany w przepisach F1 na 2011 r. cz. 1

    Zmiany w przepisach F1 na 2011 r. cz. 2

    W związku z wprowadzeniem durnego ruchomego tylnego skrzydła:

    FIA ustaliła zasady dotyczące regulacji skrzydła na 3 pierwsze GP

    Co się tycz opon w tym roku, jeśli nic się nie zmieniło, będzie sweetaśnie i kolorowo, gdyż zmieniać się mają barwy napisu "Pirelli P Zero" na bocznej ściance opony:

    Super miękka - czerwony;
    Miękka - biały;
    Średnia - niebieski;
    Twarda - żółty;

    Przejściówki - czerwony;
    Deszczowe - zółty;

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Zanim doczekamy do pierwszego wyścigu, proponuję przypomnieć sobie sezon 2010.

    Polecam kanał na YT: MrFormulaoneOnboard2


    Ciekawe jaka będzie frekwencja w wątkach wyścigowych w tym roku w związku z brakiem RK
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  6. #56

    Domyślnie

    Ja tam kbicowałem jeszcze Sennie więc czy jest Kubek czy go nie ma (zaj... szkoda) to i tak bedę oglądał... Australia o której naszego czasu bedzie w TV?
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner Zobacz posta
    Australia o której naszego czasu bedzie w TV?
    Kwalifikacje 7:00, wyścig 8:00 Za kilka dni założę odpowiedni wątek.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  8. #58
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    GP Australi

    W przeliczeniu na nasz czas:

    Practice 1 Fri 02:30
    Practice 2 Fri 06:30
    Practice 3 Sat 04:00
    Qualifying Sat 07:00
    Race Sun 08:00

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Nie ma Roberta i zainteresowanie padło
    Tego nie rozumiem. Ja interesuję się F1, odkąd zacząłem odróżniać wyścigówki od Syrenki, w czasach szkolnych wycinałem ze "Świata Młodych" specjalne artykuły na ten temat.
    I będę oglądał niezależnie od tego, czy Robert będzie jeździł, czy nie.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #60

    Domyślnie

    Podobno Robert za 3 tygodnie będzie mógł zacząć chodzić. Jak sobie narzuci takie tempo to się nie zdziwię, jak za 3 - 4 miesiące będzie już w bolidzie siedział. Również oglądam F1 od wielu sezonów, kibicowałem Mansellowi, Bergerowi, Sennie, zawsze jakiś kierowca zaskarbiał sobie moją sympatię. Teraz nie ma Roberta to kibicuję mimo wszystko Pietrowowi. Żal mi się chłopa zrobiło, wszyscy na nim psy wieszali. Ma potencjał i jest niewiarygodnie spokojny. Czasem się nawet zastanawiam co bierze, pali melisę czy co ? .
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-03-2011 o 17:51 Powód: orto. ("nieździwię", "zaskrabiał")

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •