Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69

Wątek: F1 - sezon 2011

  1. #31
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #32
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    560

    Domyślnie

    kurcze, nie mogło by być to w innym poludzkim języku
    a co do wydechu to nie będzie chłopakom za głośno przy takim jego ulokowaniu?
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  3. #33

    Domyślnie F1 - sezon 2011

    Się powtórzę by nie było nieporozumień
    Panie i panowie, ponieważ nastąpił mały galimatias w temacie sportów moto. postanowiłem nie co ogarnąć istotę rzeczy. Tu proszę się wypowiadać zgodnie z tematem, czyli F1 w 2011. i tylko to. Co się tyczy aktualnej kondycji Roberta Kubicy jest tu: http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=171959
    Reszta z dotychczasowych wypowiedzi motorowych tu: http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=116875
    Ostatnio edytowane przez szymony ; 10-02-2011 o 16:39
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #34

    Domyślnie

    Trwają testy F1 w Jerez. Nasze wspaniałe media, które jeszcze niedawno były "ekspertami" w dziedzinie i rozbierały na czynniki pierwsze skodzinę porównując z bolidem. Teraz jakoś się nie kwapią z relacją na żywo, ba z jakąkolwiek relacją.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #35
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    I will sue you, to zdanie którego uczą ich w przedszkolu. Nie ma się co dziwić.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #37

    Domyślnie

    Mz. ten pozew to tylko działanie PR-owe, dzięki temu prasa będzie teraz trąbić o Fordzie.

  8. #38

    Domyślnie

    Dokładnie, to tylko po to by zrobić sobie prawie darmową reklamę.

  9. #39

    Domyślnie

    F150 jest z całą pewnością zarejestrowanym przez Forda znakiem towarowym. Dlaczego mieliby nie pozwać ?

    Edit

    Długo to nie trwało. Ferrari zmieniło nazwę bolidu na F150th Italia.
    Ostatnio edytowane przez marekm ; 10-02-2011 o 18:56
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  10. #40

    Domyślnie

    I tak Ford F 150 wygrał.

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •