Szukaj
Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
"I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
kurcze, nie mogło by być to w innym poludzkim języku
a co do wydechu to nie będzie chłopakom za głośno przy takim jego ulokowaniu?
Się powtórzę by nie było nieporozumień
Panie i panowie, ponieważ nastąpił mały galimatias w temacie sportów moto. postanowiłem nie co ogarnąć istotę rzeczy. Tu proszę się wypowiadać zgodnie z tematem, czyli F1 w 2011. i tylko to. Co się tyczy aktualnej kondycji Roberta Kubicy jest tu: http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=171959
Reszta z dotychczasowych wypowiedzi motorowych tu: http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=116875
Ostatnio edytowane przez szymony ; 10-02-2011 o 16:39
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Trwają testy F1 w Jerez. Nasze wspaniałe media, które jeszcze niedawno były "ekspertami" w dziedzinie i rozbierały na czynniki pierwsze skodzinę porównując z bolidem. Teraz jakoś się nie kwapią z relacją na żywo, ba z jakąkolwiek relacją.
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Ach Ci Jankesi
http://www.tvn24.pl/0,1692273,0,1,po...wiadomosc.html
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Mz. ten pozew to tylko działanie PR-owe, dzięki temu prasa będzie teraz trąbić o Fordzie.
Dokładnie, to tylko po to by zrobić sobie prawie darmową reklamę.
F150 jest z całą pewnością zarejestrowanym przez Forda znakiem towarowym. Dlaczego mieliby nie pozwać ?
Edit
Długo to nie trwało. Ferrari zmieniło nazwę bolidu na F150th Italia.
Ostatnio edytowane przez marekm ; 10-02-2011 o 18:56
X-T10, XF35, XF18-55, MK320
I tak Ford F 150 wygrał.
Skontaktuj się z nami