Close

Pokaż wyniki od 41 do 50 z 69

Wątek: F1 - sezon 2011

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2

    Domyślnie F1 - sezon 2011

    Panie i panowie, ponieważ nastąpił mały galimatias w temacie sportów moto. postanowiłem nie co ogarnąć istotę rzeczy. Tu proszę się wypowiadać zgodnie z tematem, czyli F1 w 2011. i tylko to. Co się tyczy aktualnej kondycji Roberta Kubicy, będziemy dyskutować w innym wątku.
    pozdr
    szymony

    ----------------

    Kalendarz na 2011 r.

    01 - 13.03 - GP Bahrainu (Sakhir)
    02 - 27.03 - GP Australii (Albert Park)
    03 - 10.04 - GP Malezjii (Sepang)
    04 - 17.04 - GP Chin (Shanghai)
    05 - 08.05 - GP Turcji (Istambul Park)
    06 - 22.05 - GP Hiszpanii (Catalunya)
    07 - 29.05 - GP Monaco (Monte Carlo) - tor uliczny
    08 - 12.06 - GP Kanady (Gilles Villeneuve)
    09 - 26.06 - GP Europy (Valencia) - tor uliczny
    10 - 10.07 - GP Wielkiej Brytanii (Silverstone)
    11 - 24.07 - GP Niemiec (Nurburgring)
    12 - 31.07 - GP Węgier (Hungaroring)
    13 - 28.08 - GP Belgii (Spa-Francorchamps)
    14 - 11.09 - GP Włoch (Monza)
    15 - 25.09 - GP Singapuru (Marina Bay) - tor uliczny
    16 - 09.10 - GP Japonii (Suzuka)
    17 - 16.10 - GP Korei Płd (Yeongam)
    18 - 30.10 - GP Indii (Jaypee) - tor w budowie
    19 - 13.11 - GP Abu Zabi (Yas Marina)
    20 - 27.11 - GP Brazylii (Interlagos)

    EDIT: Zapomniałem:

    Wysłano z domu. Południowo wschodnia część pokoju.
    Ostatnio edytowane przez szymony ; 10-02-2011 o 16:05
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •