Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 69

Wątek: F1 - sezon 2011

  1. #41

    Domyślnie

    Testy pelna para i taka cisza? RBR i McLaren dmuchane dyfuzory, Renault wydech skierowany na boczne sekcje co dolozy ogolnie powietrza wokol dyfuzora (to samo, co McLaren probuje osiagnac podnaszac boczne sekcje). Ferrari wyglada konserwatywnie, ale cos pewnie maja w zanadrzu - o Mercesie nic nie sluchac, ale dzis Schumi wykrecal najlepsze czasy (choc kto ich tam wie, co testowali)... rozumiem, aspekty techniczne - no ale zeby nikt nie wspomnial o calej masie bolidow (wszystkie) wyposazonych w zyczenia dla Roberta w jezyku polskim?

    Kilka fot:
    znaleziono wydech McLarena: http://i.imgur.com/IMBZG.jpg
    Renault testuje opony: http://www.f1zone.pl/uploads/fck/ima...ion_m_day2.jpg
    McLaren sprawdza temperature dyfuzora (no i pewnie przebieg powietrza): http://img3.auto-motor-und-sport.de/...817-452490.jpg
    Pozdrawiam,
    kaktus
    (fotograf amator - w JPEGach robię)

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
    Testy pelna para i taka cisza?
    Nie ma Roberta i zainteresowanie padło, szkoda. Niezbyt lubiany przez rodaków NH całkiem, całkiem nieźle sobie poczyna.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Niezbyt lubiany przez rodaków NH całkiem, całkiem nieźle sobie poczyna.
    A może nie poczyna a jedynie udowadnia to, co dla wielu jest jasne: umiejętności czołówki kierowców są tak bliskie siebie, że i tak w głównej mierze wynik zależy od bolidu. Gdyby nim jechał dziś ktoś inny z czołowej 10 też pewnie byłby pierwszy.
    D80 + Nikkor AS-F 18-105 VR
    Twoje Bieszczady

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PeterWolf Zobacz posta
    A może nie poczyna a jedynie udowadnia to, co dla wielu jest jasne: umiejętności czołówki kierowców są tak bliskie siebie, że i tak w głównej mierze wynik zależy od bolidu. Gdyby nim jechał dziś ktoś inny z czołowej 10 też pewnie byłby pierwszy.
    Różnie można to interpretować. Np. rakieta z Wyborga jeszcze się nie nadaje na numero uno. Lub renia posiada konkurencyjny wózek (tym bardziej szkoda że Robert sobie nim nie jeździ).
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Nie ma Roberta i zainteresowanie padło, szkoda. Niezbyt lubiany przez rodaków NH całkiem, całkiem nieźle sobie poczyna.
    A ja trzymam kciuki za NH , rakietę z Wyborga pominę milczeniem
    D300s,T17-50,SB-800

  6. #46

    Domyślnie

    Relacja tekstowa z testów na żywo po polskiemu: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=20483
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  7. #47

    Domyślnie

    Troche mi sie nie podobalo to, ze Robert powiedzial, ze wolalby Luzziego. To taki jakby strach, ze Heidfeld na stale zagrzeje w zespole!
    Robert niech spokojnie wraca do zdrowia, najwzniejsze wsparcie zespolu i rodziny. Fakt, ze wroci do bolidu powinien go dodatkowo uskrzydlic i zmotywowac. Do rajdow niech tez wroci - skoro Emilio Morenatti z proteza zasuwa po Egipcie i robi zdjecia, to kierowanie rajdowka po takim wypadku to wcale nie jest idiotyczny pomysl...

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misiek87 Zobacz posta
    Troche mi sie nie podobalo to, ze Robert powiedzial, ze wolalby Luzziego.
    Wrzuć cytat, w którym Kubica tak powiedział.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  9. #49

    Domyślnie

    Sezon może nam się zacząć trochę póżniej:
    http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Eccle...wiadomosc.html

  10. #50

    Domyślnie

    Kolejna dzień testów i kolejna relacja:
    http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=20505
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •