Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 502

Wątek: Radiowy CLS

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Poczekajmy na opinie o PW FlexTT dotyczące tych urządzeń zrobionych na nikona.
    Na razie nie zgłaszano jakiś większych wpadek.
    To mam na myśli:

    http://www.youtube.com/watch?v=pJbEsC27Quk

    Bo jeśłi nowe PW są tak skuteczne to ja dziękuję, stąd rozważam Radiopoppery.
    Gdybyśmy mógł dostać w Polsce Poppery na FV to już bym go miał.

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Dwa posty wyżej masz wyjaśnienie, czyli w następnym etapie muszę zabrać się za dokończenie budowy riga. W wątku masz kompletny opis urządzenia i potwierdzenie, że działa udokumentowane przez kolegów.
    Nie chcę podawać jakiś konkretnych terminów, bo wiadomo zawsze coś "wyskoczy", w każdym razie pomysł nie umarł, jedynie czeka na realizację. Myślę, że każdy średnio kumaty elektronik na podstawie wątku jest w stanie zrobić taki układ.
    Jestem szarym użytkownikiem i nie znam się na elektronice :/
    Czy jesteś w stanie w przybliżeniu określić czy będzie to wiosna/lato.....2011 czy dalej?
    Pytam bo chętnie zapłacę za polską myśl techniczną zamiast napychać kieszenie innym
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 23-01-2011 o 21:55
    Kryhu
    Z6II | Z50 | D700 | N28/1.4e | S50/1.4 | N85/1.4g | Z24-70/2.8s | N200/2vr | Z16-55 |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •