To mam na myśli:
http://www.youtube.com/watch?v=pJbEsC27Quk
Bo jeśłi nowe PW są tak skuteczne to ja dziękuję, stąd rozważam Radiopoppery.
Gdybyśmy mógł dostać w Polsce Poppery na FV to już bym go miał.
Jestem szarym użytkownikiem i nie znam się na elektronice :/
Czy jesteś w stanie w przybliżeniu określić czy będzie to wiosna/lato.....2011 czy dalej?
Pytam bo chętnie zapłacę za polską myśl techniczną zamiast napychać kieszenie innym![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami