Close

Strona 47 z 51 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 502

Wątek: Radiowy CLS

  1. #461
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu, ale dziś mam dzień "gospodarczy" więc zaraz przyjdzie kolej na CLS

  2. #462

    Domyślnie

    Nooo...oby zapał nie minął i akcja nie spełzła na niczym...

  3. #463

    Domyślnie

    Art Erie. Miej świadomość, że oprócz tych udzielających się w wątku, masz zapewne spore grono cicho kibicujących fanów, trzymających kciuki za powodzenie całej akcji.
    Nie zawiedź nas!
    Było600, 35 f1.8G, 50 f1,4G, 85 f1,8D, 16 f2.8 fisheye, 2xSB 900
    Zostało: D7100, S18-35 f1., Metz 48

  4. #464

    Domyślnie

    Wrocław czeka z niecierpliwością
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  5. #465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wuqa Zobacz posta
    Art Erie. Miej świadomość, że oprócz tych udzielających się w wątku, masz zapewne spore grono cicho kibicujących fanów, trzymających kciuki za powodzenie całej akcji.
    Nie zawiedź nas!
    czuję, że nawet całkiem spore

  6. #466
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Polutowane, niestety popełniłem jakieś błędy, bo nie ma żadnego sygnału na diodzie nadawczej

    EDIT

    Chyba już wiem co jest nie tak
    Ostatnio edytowane przez Art Erie ; 29-06-2010 o 15:58

  7. #467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wuqa Zobacz posta
    Art Erie. Miej świadomość, że oprócz tych udzielających się w wątku, masz zapewne spore grono cicho kibicujących fanów, trzymających kciuki za powodzenie całej akcji.
    Nie zawiedź nas!
    Katowice śledzą wątek w napięciu!
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  8. #468
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Na razie dupa zbita
    Żle wlutowałem diodę IR, umieściłem ją za transoptorem zamiast przed, w efekcie czego nie dostawała ona sygnału i urządzenie nie działało...
    Przy próbie właściwego wlutowania elementu musiałem podnieść płytkę modułu odbiornika Telecontroli ( wszystko było polutowane "na kanapkę" ).
    Efekt jest taki, że płytka Telekontroli pękła....

    Wniosek z tego jest taki, że ze mnie taki elektronik jak z koziej d... trąbka.

    Za godzinę mam mieć telefon od konstruktora, uzgadniam szczegóły i orientacyjną cenę za wykonanie układów. Niech elektronika zajmują się elektronicy

  9. #469

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Efekt jest taki, że płytka Telekontroli pękła....
    Demyt! A mi pękło serce... Płock też się dołącza do akcji "Trzymamy kciuki za radiowy CLS".
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  10. #470
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    W sumie to namieszało się bardziej niż przypuszczałem (klątwa jakaś czy cóś ???).
    W każdym razie sprawy nie odpuszczam, jutro spróbuję reanimować zwłoki; jak się nie da zamawiam nowe elementy

Strona 47 z 51 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •