Close

Strona 48 z 51 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 502

Wątek: Radiowy CLS

  1. #471

    Domyślnie

    A to pech,

    to ja po weekendzie wrócę do lutownicy
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  2. #472

  3. #473
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Jestem wstępnie umówiony na zlecenie wykonania prototypu ( i ewentualnie pewnej ilości na potrzeby forumowiczów) firmie elektronicznej, ale w tym tygodniu nie miałem czasu dograć sprawy; mam nadzieję że w przyszłym się uda

  4. #474

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    W sumie to namieszało się bardziej niż przypuszczałem (klątwa jakaś czy cóś ???).
    W każdym razie sprawy nie odpuszczam, jutro spróbuję reanimować zwłoki; jak się nie da zamawiam nowe elementy
    Pamiętaj, że wku... Chińczyków, bo muszą co chwilę za Tobą poprawiać. A przecież w dzisiejszych czasach podróba powinna być na kontenerowcu do Europy wcześniej niż oryginał.


    ...

    Osobiście też trzymam kciuki a powodzenie całej akcji.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #475

    Domyślnie

    Coś nowego w temacie? Pół Polski spać nie może w oczekiwaniu na polski RCLS
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  6. #476
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    We wtorek mi komp, właśnie jestem świerzo po instalacji nowych systemów i oprogramowania. Teraz muszę nadrobic zaległości
    We wtorek postaram się ruszyć sprawę CLS-a.

  7. #477

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy wątek.
    Canon 400d plus kilka szkiełek i coś do błyskania - to już przeszłość
    D7000|D7200|Sigma 17-50|N35 1,8|N18-105 VR|N70-300 VR|SB-800
    moje pstryki

  8. #478

    Domyślnie

    Niestety niedokończony. A wydawało się, że będzie tak ciekawie, a tu na samym finiszu klops.

  9. #479

  10. #480
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Nic nie upadło
    Z pewnościa będzie nieplanowane opóżnienie, ale wrócę do tematu.
    Aktualnie mam remont w domu, a wiadomo ile to pochłania czasu i $$.

Strona 48 z 51 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •