A to pech,
to ja po weekendzie wrócę do lutownicy
Szukaj
A to pech,
to ja po weekendzie wrócę do lutownicy
TymancjO /Tomasz Tomanek/
głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|"...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson
and... ?![]()
Jestem wstępnie umówiony na zlecenie wykonania prototypu ( i ewentualnie pewnej ilości na potrzeby forumowiczów) firmie elektronicznej, ale w tym tygodniu nie miałem czasu dograć sprawy; mam nadzieję że w przyszłym się uda![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Coś nowego w temacie? Pół Polski spać nie może w oczekiwaniu na polski RCLS![]()
duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1
We wtorek mi komp, właśnie jestem świerzo po instalacji nowych systemów i oprogramowania. Teraz muszę nadrobic zaległości
We wtorek postaram się ruszyć sprawę CLS-a.
Bardzo ciekawy wątek.
Canon 400d plus kilka szkiełek i coś do błyskania - to już przeszłość
D7000|D7200|Sigma 17-50|N35 1,8|N18-105 VR|N70-300 VR|SB-800
moje pstryki
Niestety niedokończony. A wydawało się, że będzie tak ciekawie, a tu na samym finiszu klops.
No właśnie... chyba projekt upadł![]()
Nic nie upadło
Z pewnościa będzie nieplanowane opóżnienie, ale wrócę do tematu.
Aktualnie mam remont w domu, a wiadomo ile to pochłania czasu i $$.
Skontaktuj się z nami