Wszystko jest w wątku, bynajmniej moje pliki nie zostały usuniete z serwera.
Projekt nie updał, tylko czeka na swoją kolej. Teraz muszę się zająć rigiem (4-5 tyś zł); a niestety wszystko wymaga $$.
To nie jest tak, że realizując taki projekt kupujesz A+B+C, lutujesz ze sobą i wszystko działa.
Do tej pory utopiłem ponad tysiąc, koledzy też dopłacili swoje za wiedzę, którą mamy w tym wątku
Jeśli ktoś ma ochotę zbudować prototyp, to oczywiście zapraszam.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami