Close

Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 145

Wątek: Bowens Explorer

  1. #81

    Domyślnie

    Ok thx tylko nie wyjasnilo sie pytanie czy dziala z dwoma lampami po 1200 Ws lub 4 po 600 Ws. Jak bedziesz mial jescze chwile czasu i ochote to moze moglbys to obadac.

  2. #82
    conik
    Gość

    Domyślnie

    jutro powinienem miec testowego tronixa i zapodam mu kilka lampek

  3. #83

    Domyślnie

    Czekam z niecierpliwoscia. A tak btw dostales moja odpowiedz na priva??

  4. #84

    Domyślnie

    600 i 2x300 działa bez problemu bo te akurat podpinałem wiem że interesują cie mocniejsze także postaram się jak najszybciej to zrobic i podzielić się wynikami testów

  5. #85

    Domyślnie

    witam
    tu jest porównanie

    i



    Wygląda obiecująco.

    Darek
    Ostatnio edytowane przez dzygit ; 20-09-2010 o 00:20

  6. #86
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Dotarl do mnie Tronix Explorer XT (nie SE)
    Poza niezaprzeczalnym plusem jakim jest sam fakt "bezgniazdkowego zasilania" jest calkiem niezle
    1x600Ws na full czas ladowania 2 sek
    2x600Ws na full czas ladowania 3 sek
    3x600Ws na full czas ladowania 4.5 sek
    4x600Ws jeszcze nie podlaczalem

    czasy niezle ale jak widac raczej do spokojnego fotografowania
    jak dla mnie sporym minusem sa same gniazdka w urzadzeniu bo wtyczki siedza malo pewnie (w nowszych z tego co kojaze sa inne wiec pewnie bedzie lepiej)

  7. #87

    Domyślnie

    Siedza malo pewnie ale mi sie zdazylo tylko raz, ze jedna wtyczka wypadla. W nowych sa juz normalne gniazda.
    To teraz czekamy na ilosci blyskow na dwa razy 600 i 4x600 na pelnej mocy (ja jestem ciekawy jak to wypadnie w porownaniu 2x200)

    aha
    Cytat Zamieszczone przez dzygit Zobacz posta
    witam
    tu jest porównanie
    czy ten vagabondII jest w wersji eu? z tego co sie zorientowalem na stronie to chyba nie

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta

    czy ten vagabondII jest w wersji eu? z tego co sie zorientowalem na stronie to chyba nie
    Vagabond II to 2-ga generacja zasilaczy od Paula C. Buffa. Obecnie wchodzi na rynek 3-cia - Vagabond Mini i jest w wersji 230v: LINK


  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
    Vagabond II to 2-ga generacja zasilaczy od Paula C. Buffa. Obecnie wchodzi na rynek 3-cia - Vagabond Mini i jest w wersji 230v: LINK
    Tego mini to sie dopatrzylem, tylko myslalem ze to jakas okrojona zminiaturyzowana wersja II

  10. #90
    conik
    Gość

    Domyślnie

    mini i vagabond to dwa rozne produkty

Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •