Niestety musze dzis odeslac tronixa wiec na dluzsze testy nie mam czasu
Zwykle blyskam raczej na dolnych zakresach mocy i zwykle 2 max 3 lampy wiec jest calkiem niezle ...jak dla mnie
Szukaj
Niestety musze dzis odeslac tronixa wiec na dluzsze testy nie mam czasu
Zwykle blyskam raczej na dolnych zakresach mocy i zwykle 2 max 3 lampy wiec jest calkiem niezle ...jak dla mnie
a nie dasz rady sprawdzic wydolnosci 4x600 na max mocy
jakos strasznie duzo blyskow nie bedzie
mi na dwoch 200 na max wychodzilo 300/306 blyskow
conik i jaka decyzja bierzesz tronixa czy szukasz czegos innego ??
mysle ze wezme tyle ze moze wersje se z lepszymi gniazdkami
Jak wezmiesz to podepnij 4x600 i policz blyski
a pozniej odswiez watek
a ja sie bardzo zainteresowalem Vagabond Mini
tylko zeby jeszcze mozna bylo go tak przetestowac jak tronixa
Vagabond II w wersji DIY: http://www.youtube.com/watch?v=7g17K...layer_embedded
hm...ciekawe
http://www.youtube.com/watch?v=2LnvC...eature=related
w sumie ma to calkiem zadowalajace parametry jesli wierzyc temu filmu
a koszt raczej smieszny....no nic sprobuje cos takiego zmajstrowac![]()
Ostatnio edytowane przez conik ; 29-09-2010 o 10:54
nie działamam przetwornice i mam akumulator
albo musisz kupić przetwornice za większą kase albo coś w niej pogrzebać bo nie wytrzymują te ogólnodostępne za małe pieniądze uderzenia jakie generuje lampa podczas ładowania. Druga sprawa że Alieny są dość skąpe w różne bajery jak wyświetlacze itd i to jest plusem tych lamp w podłączaniu do takich wynalazków.
kluczowy parametr tutaj to chyba cos co sie zwie chwilowy szczytowy pobor mocy czyli z angielska peak power
Nie. Mam przetwornice bardzo mocną (chwilowo 2000 W) a nie daje rady lampce 250 WS.
Chodzi o kształt prądu. Lampy lubią tradycyjną sinusoidę, a te normalne przetwornice dają jakieś pocięte schodki.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami