Close

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 145

Wątek: Bowens Explorer

  1. #101
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Niestety musze dzis odeslac tronixa wiec na dluzsze testy nie mam czasu
    Zwykle blyskam raczej na dolnych zakresach mocy i zwykle 2 max 3 lampy wiec jest calkiem niezle ...jak dla mnie

  2. #102

    Domyślnie

    a nie dasz rady sprawdzic wydolnosci 4x600 na max mocy
    jakos strasznie duzo blyskow nie bedzie
    mi na dwoch 200 na max wychodzilo 300/306 blyskow

  3. #103

    Domyślnie

    conik i jaka decyzja bierzesz tronixa czy szukasz czegos innego ??

  4. #104
    conik
    Gość

    Domyślnie

    mysle ze wezme tyle ze moze wersje se z lepszymi gniazdkami

  5. #105

    Domyślnie

    Jak wezmiesz to podepnij 4x600 i policz blyski
    a pozniej odswiez watek
    a ja sie bardzo zainteresowalem Vagabond Mini
    tylko zeby jeszcze mozna bylo go tak przetestowac jak tronixa

  6. #106

  7. #107
    conik
    Gość

    Domyślnie

    hm...ciekawe
    http://www.youtube.com/watch?v=2LnvC...eature=related
    w sumie ma to calkiem zadowalajace parametry jesli wierzyc temu filmu
    a koszt raczej smieszny....no nic sprobuje cos takiego zmajstrowac
    Ostatnio edytowane przez conik ; 29-09-2010 o 10:54

  8. #108

    Domyślnie

    nie działa mam przetwornice i mam akumulator albo musisz kupić przetwornice za większą kase albo coś w niej pogrzebać bo nie wytrzymują te ogólnodostępne za małe pieniądze uderzenia jakie generuje lampa podczas ładowania. Druga sprawa że Alieny są dość skąpe w różne bajery jak wyświetlacze itd i to jest plusem tych lamp w podłączaniu do takich wynalazków.

  9. #109
    conik
    Gość

    Domyślnie

    kluczowy parametr tutaj to chyba cos co sie zwie chwilowy szczytowy pobor mocy czyli z angielska peak power

  10. #110

    Domyślnie

    Nie. Mam przetwornice bardzo mocną (chwilowo 2000 W) a nie daje rady lampce 250 WS.
    Chodzi o kształt prądu. Lampy lubią tradycyjną sinusoidę, a te normalne przetwornice dają jakieś pocięte schodki.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •