Close

Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 145

Wątek: Bowens Explorer

  1. #91

    Domyślnie

    o vagabond nie czytalem (bo i po co jak jest na 110) ale ten mini jesli nie klamia z wydajnoscia to moze byc calkiem ciekawe rozwiazanie

  2. #92
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Amerykanski vagabond 2 input 95V to 265V output 110V. Na dluzsze zasilanie lamp i tak bedzie za slaby a europejska wersja ma posrana cene. Ale imo i tak warto chocby ze wzgledu na ringflasha od alienow. coraz bardziej mnie kusi ta opcja ale czekam co tak naprawde pokaza "live" przy okazji Einsteina (taka ichnia nowa wszystkomajaca lampa) Skadinad wiem ze Vagabonda USA mozna w latwy i tani sposob przerobic na 200V na wyjsciu.

  3. #93

    Domyślnie

    ale ten mini kosztowalby 270f czyli 1300zl Moim zdaniem to wcale nie duzo, biorac pod uwage wielkosc i osiagi (1280 Ws: Typically 200 to 250) Tylko czy te osiagi sa prawdziwe? Tronix sporo sie roznil w rzeczywistosci i na papierze.

  4. #94

    Domyślnie

    Ten tronix to i tak mocarz szybkosci w porownaniu z TravelPackiem od Bowensa. A jak 4x600Ws ??

  5. #95

    Domyślnie

    Tak w temacie
    Hensel wypuscil nowy aku i nie ma juz drewnianej raczki

    edit nie do tego wkleilem linka
    chcialem do nowego porty

    tak czy inaczej drewna juz nie ma
    Ostatnio edytowane przez marszull ; 21-09-2010 o 14:22

  6. #96
    conik
    Gość

    Domyślnie


  7. #97

    Domyślnie

    conik bedziesz jescze sprawdzal setup 4x600 Ws??

  8. #98
    conik
    Gość

    Domyślnie

    przed chwila podlaczylem 4x600Ws...ok 7sek

  9. #99

    Domyślnie

    Policz ile błysków zrobisz.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  10. #100

    Domyślnie

    No to pieknie wrzuc potem jakies fotki ktore udalo Ci sie z tym wykrecic

Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •