oczywiście masz rację. Tylko wtedy to już nie będzie małe, proste i tanie.
Dojdzie przełącznik, gniazdo antenowe. W pewnym momencie okaże się, że całe ustrojstwo jest większe niż jakiś Phottix. Odpadnie możliwość montowania wewnątrz lampy, a to, moim zdaniem, bardzo atrakcyjny argument.
Ale przecież każdy może sobie zrobić taką wersję, jaka mu będzie odpowiadała. Tam, gdzie będę wykorzystywał swoje, nie ma nikogo innego z Nikonem. Dlatego zrobię sobie wersję najprostszą, jednak chyba na 836.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami