Szukaj
Coś wygląda, że może pojawić się konieczność dodania jakiegoś sygnału "modulowanego" impulsami CLS-a...
Albo przejście na sprzęt z modulacją FM...
Ostatnio edytowane przez Marcin_gda ; 20-05-2010 o 17:48
czyżby jakieś sygnały z kosmosu?
Z zaskoczeniem stwierdziłem, że watek jest w dziale lampy błyskowe. Jak przestaniecie pisac (i podbijać) to szybko przepadnie gdzieś w czeluściach działu o lampach.
Przeniosę do wynalazków i własnych inicjatyw.
Jak juz będzie "wersja produkcyjna" to sie da ogłoszenie w innym wątku.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami