To mnie nie dziwi, synchronizujemy bez opóżnień; z prędkością c=300 000km/s
(tego proszę nie brać na serio)
Typowo dla Phottix'a, można zwiększyć do 100m przy lepszej antenie, ale to nie jest w tej chwili istotne
Też mam dość, w końcu piątek wieczór jest![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami