Close

Strona 31 z 109 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #301

  2. #302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hcman Zobacz posta
    Nareszcie będzie można jakieś zdjęcia na NK wrzucić
    http://allegro.pl/item743696578_nasz...azy_wejdz.html
    Jaaaaa "bledzenie odbicia w oku" BIERE!

  3. #303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Jaaaaa "bledzenie odbicia w oku" BIERE!
    ja to preferuje "zmiana pory roku"

    Co do efektu znaczka pocztowego to co niektórzy na forum sukcesywnie stosuja ten efekt..

  4. #304

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alfapasje Zobacz posta
    ja to preferuje "zmiana pory roku"

    Co do efektu znaczka pocztowego to co niektórzy na forum sukcesywnie stosuja ten efekt..
    Tak zmiany pory roku tez niezle......jak oni to robia??

  5. #305

    Domyślnie

    mnie się zdecydowanie bardziej podoba efekt winiety, ja też tak chce
    podpis...

  6. #306

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tak zmiany pory roku tez niezle......jak oni to robia??
    w kopercie masz adres e-mail do Bozi. Dlatego te efekty cieplarniane, wczesne śniegi itp

  7. #307

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skarab Zobacz posta
    mnie się zdecydowanie bardziej podoba efekt winiety, ja też tak chce
    No to jest tez niezle! EFEKT WINIETY.... kiedys mi wyszlo samo ale nie wiem jakD:D:

  8. #308

    Domyślnie

    Powiedzcie mi, czy ja czegoś nie wiem? Ta cena...

    http://www.allegro.pl/item745872833_..._8g_if_ed.html
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #309

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Powiedzcie mi, czy ja czegoś nie wiem? Ta cena...

    http://www.allegro.pl/item745872833_..._8g_if_ed.html
    No deczko przegina
    Ale moze zapytam go o szkielko Moze za 2tys pusci

  10. #310

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Powiedzcie mi, czy ja czegoś nie wiem? Ta cena...

    http://www.allegro.pl/item745872833_..._8g_if_ed.html
    Rozumiem, że przez kryzys sprzęt drożeje. Ale bez przesady. Za tyle ma się nowego d300s z takim obiektywem.

Strona 31 z 109 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •