Close

Strona 1 z 109 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #1

    Talking Perly Allegro

    Proponuje nowy watek - najciekawsze opisy z Allegro

    "aparat jest całkowicie sprawny lecz lampa jest nieczynna (a nie zepsuta)"

    "Po podniesieniu wbudowanej lampy błyskowej aparat „wiesza się” wyskakuje ERROR. Wystarczy wtedy włączyć i wyłączyć aparat i wszystko działa."

    "Przed zakupem proszę koniecznie o kontakt!! W wypadku nie spełnienia tego warunku odmawiam sprzedaży!"

    http://allegro.pl/item167504246_eos_...d_dodatki.html
    Nikt mnie nie rozumie ...

  2. #2

    Domyślnie

    juz od dawna jest ta aukcja, wklejalem linka

  3. #3
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robson_87 Zobacz posta
    juz od dawna jest ta aukcja, wklejalem linka
    I nawet znalazł się jeden chętny: http://allegro.pl/search.php?from_fo...ing_interval=7
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  4. #4

    Domyślnie

    12 AKCESORII, a juz 13 AKCESORIÓW

  5. #5

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item632858149_cano...rancja_fv.html

    Gratuluje szczesliwemu zwyciezcy licytacji
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  6. #6

    Domyślnie

    czarodziejska plastyka zdjęć z Canonów musi przecież kosztować nie widzę w aukcji nic nadzwyczajnego :< a zwycięzcy powinniśmy raczej zazdrościć a nie gratulować :<

  7. #7

    Domyślnie

    kurcze taka okazja mi koło nosa przeszła ehh... może nastepnym razem
    podpis...

  8. #8

    Domyślnie

    a wszędzie piszą że canon nie podniósł cen tyle co nikon.
    puszka plus słoiki

  9. #9

    Domyślnie

    a co uważasz że jest droższy od d3 lub d3x ?

  10. #10

    Domyślnie

    Kurcze, droższy niż d700 No ale d700 plastyki ni ma W obudowie też
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

Strona 1 z 109 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •