Close

Strona 30 z 109 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #291

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Horgh Zobacz posta
    http://allegro.pl/item731341227_niko...iej_cenie.html


    Na prawdę mega cena!!!!
    Może ktoś się skusi?
    autor zapomnial dodac ze "aparat jeszcze cieply!"
    a co Ty taki ciekawski?

  2. #292

  3. #293
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Horgh Zobacz posta
    http://allegro.pl/item731341227_niko...iej_cenie.html
    Na prawdę mega cena!!!!
    Może ktoś się skusi?
    a może jedno ZERO się odkleiło z body??
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  4. #294
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    154

    Domyślnie

    Nie mam do niego nic, sam aparat z obiektywem..... Ciekawa sprawa... ;]
    Magnezowe cos z lusterkiem w srodku, zoltym paskiem i do tego sloiki
    Pozdrawiam, Kamil

  5. #295

    Domyślnie

    ciekawe od kogo pożyczył na wieczne nieoddanie :P
    D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
    http://www.krampikowski.com
    https://www.facebook.com/Krampikowski.foto

  6. #296

    Domyślnie

    Hehe a ja jestem ciekaw czy w ogole dziala Bateria siadla na bank Ale szkielko ktos ladne stracil!

  7. #297

    Domyślnie

    Zadbany Sony Ericsson W580i od seksownej laski


    Tutaj napisali, że aukcja doszła aż do 190 złotych ale to chyba nie była ta.
    Znalazłem dwie i te drugą Allegro usunęło, pewnie to o niej mowa.
    Swoją droga szkoda, że usunęli.
    Ciekawe za ile by poszedł, taki zagrzany
    Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 12-09-2009 o 07:46
    pozdrawiam, Wojtek

  8. #298

    Domyślnie

    W poszukiwaniu akumulatorów przypadkowo natknąłem się na takie coś:
    http://archi.inosak.org/db/item158714412_1.html
    Ale i tak nie zamierzałem tego kupić.

  9. #299

    Domyślnie

    1. http://moto.allegro.pl/item725207418..._brunetki.html
    "Miało być A5 ale jak widać, mój narzeczony pojechał po kosztach
    Cóż, ja też będę serwować na obiad mrożone pierogi, zamiast kotlecików De Volaille "

    2. http://www.allegro.pl/item740049884_...rylantami.html
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  10. #300

    Domyślnie

    do niektorych aukcji powinna byc mozliwosc komentowania aukcji poprostu

Strona 30 z 109 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •