Szukaj
Fajny chopper w dobrej cenie.
http://www.allegro.pl/item730207834_...a_chopper.html
Nie mam do niego nic, sam aparat z obiektywem..... Ciekawa sprawa... ;]
Magnezowe cos z lusterkiem w srodku, zoltym paskiem i do tego sloiki
Pozdrawiam, Kamil
ciekawe od kogo pożyczył na wieczne nieoddanie :P
D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
http://www.krampikowski.com
https://www.facebook.com/Krampikowski.foto
Hehe a ja jestem ciekaw czy w ogole dzialaBateria siadla na bank
Ale szkielko ktos ladne stracil!
Nikon http://greg77.com/
Zadbany Sony Ericsson W580i od seksownej laski
Tutaj napisali, że aukcja doszła aż do 190 złotych ale to chyba nie była ta.
Znalazłem dwie i te drugą Allegro usunęło, pewnie to o niej mowa.
Swoją droga szkoda, że usunęli.
Ciekawe za ile by poszedł, taki zagrzany![]()
Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 12-09-2009 o 07:46
pozdrawiam, Wojtek
W poszukiwaniu akumulatorów przypadkowo natknąłem się na takie coś:
http://archi.inosak.org/db/item158714412_1.html
Ale i tak nie zamierzałem tego kupić.![]()
1. http://moto.allegro.pl/item725207418..._brunetki.html
"Miało być A5 ale jak widać, mój narzeczony pojechał po kosztach
Cóż, ja też będę serwować na obiad mrożone pierogi, zamiast kotlecików De Volaille"
2. http://www.allegro.pl/item740049884_...rylantami.html
D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
- Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska
do niektorych aukcji powinna byc mozliwosc komentowania aukcji poprostu![]()
Skontaktuj się z nami