Close

Strona 21 z 109 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #201

    Domyślnie

    Koledzy, pomożecie? Zrobimy małą zrzutke i kupimy tą lokomotywę, toć to moja ulubiona jest Później każdy będzie mógł ją sobie postawić w ogródku, tak jak wysyłacie te aparaty jednorazowe tak na niskopodwoziu będziemy przesyłać sobie taką lokomotywę A tak serio: 100 000zł za takiego potwora to jak za darmo. Trochę toporny, ale da się lubić, 2000KM robi swoje. Jedynie cena mnie dziwi, całkiem niedawno lokomotywa TEM2 była na allegro za 2mln, też radziecka, też toporna, a nawet dużo słabsza, bo manewrowa. A ten "gagar" jeszcze po naprawie... Z drugiej strony za 100tys. można mieć 4x D3x, lub D3x i szklarnię marzeń...Trudny wybór
    Teraz ode mnie:
    http://www.allegro.pl/item688687586_..._noki_n95.html - szczery sprzedawca, szkoda że przy "sandiskach" tak nie piszą
    http://www.allegro.pl/item677478244_...00_nr_925.html - jeszcze jest lokomotywa taka
    http://www.allegro.pl/item688612088_lokomotywa.html - i taka
    Może jednak jedną weźmiemy?

  2. #202

    Domyślnie

    samochód z atutami:

    http://moto.allegro.pl/item682837355...b_g_warto.html


    "ATUTAMI AUTA JEST SILNIK BENZYNOWY ALE RÓWNIEŻ POSIADA INSTALACJĘ GAZOWĄ "

  3. #203

    Domyślnie

    GTI
    to chyba jakas wzmocniona wersja

  4. #204
    Oszczędny w słowach Awatar szela
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Dublin/Żory
    Posty
    243

    Domyślnie

    Od razu widać że po porządnym tuningu

  5. #205

  6. #206

    Domyślnie

    A za takie wiązanki wraz z adresem i numerem telefonu to można sobie nieźle kłopotu narobić. Widać że ten który to wystawił też pewnie ma 17 lat (nie obrażając oczywiście młodych tu na forum).

  7. #207
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  8. #208
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    231
    D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF

  9. #209

    Domyślnie

    Nie allegro, ale ta GO wynagrodzi to wam
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9028570
    Ostatnio edytowane przez hcman ; 27-07-2009 o 23:05
    D200+słoiki

  10. #210

    Domyślnie

    "..Posiada różne tryby fotografowania oraz wbudowane mechanizmy korekty obrazu, takie jak pomiar balansu bieli „przez obiektyw” (TTL), regulacja nasycenia kolorów i tryb redukcji szumów..."

    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

Strona 21 z 109 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •