Koledzy, pomożecie? Zrobimy małą zrzutke i kupimy tą lokomotywę, toć to moja ulubiona jestPóźniej każdy będzie mógł ją sobie postawić w ogródku, tak jak wysyłacie te aparaty jednorazowe tak na niskopodwoziu będziemy przesyłać sobie taką lokomotywę
A tak serio: 100 000zł za takiego potwora to jak za darmo. Trochę toporny, ale da się lubić, 2000KM robi swoje. Jedynie cena mnie dziwi, całkiem niedawno lokomotywa TEM2 była na allegro za 2mln, też radziecka, też toporna, a nawet dużo słabsza, bo manewrowa. A ten "gagar" jeszcze po naprawie... Z drugiej strony za 100tys. można mieć 4x D3x, lub D3x i szklarnię marzeń...Trudny wybór
Teraz ode mnie:
http://www.allegro.pl/item688687586_..._noki_n95.html - szczery sprzedawca, szkoda że przy "sandiskach" tak nie piszą
http://www.allegro.pl/item677478244_...00_nr_925.html - jeszcze jest lokomotywa taka
http://www.allegro.pl/item688612088_lokomotywa.html - i taka
Może jednak jedną weźmiemy?![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami