Szukaj
wymyślili nowość ze względu na wątpliwości, jak ten skrót w końcu prawidłowo pisać...
D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
http://www.krampikowski.com
https://www.facebook.com/Krampikowski.foto
http://allegro.pl/item725119136_fuji..._stan_bdb.html
ten s3pro ma chyba jakąś wyjątkową migawkę• Migawka o przebiegu poziomym/pionowym: Podwójne spusty migawki ułatwiają zarówno poziomy jak i pionowy przebieg migawki.
100% pola widzenia i to na LCD !!!• Wyższa rozdzielczość wyświetlacza LCD: Opracowany dwucalowy wyświetlacz o rozdzielczości wizualnej 235,000 pikseli zapewnia ostry, wyraźny obraz, i blisko 100% pole widzenia.
• Wyjście PC-Sync pozwala podłączyć lampę stroboskopową lub inny zewnętrzny system lamp błyskowych do FinePix S3 Pro. Wyładowanie lampy błyskowej następuje z prędkością 1/180sek.
Fuji s5 & F501
Grupa Podkarpacka - zapraszamy
może nie foto, ale opis mnie rozłożył
http://www.allegro.pl/item729523069_...u_sprawdz.html
Nikon http://greg77.com/
Polecam opis przedmiotu http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=728711053
jak też przeczytanie strony o mnie http://aukcja.onet.pl/my_page.php?uid=208889
ten pan pisze o nerwusach ale to chyba on jest nerwusem
Pies (owczarek Belgijski) F801, f65, pentcon, OM-2, coolpix 8700,tochę badziewia typu statyw obiektyw
http://plfoto.com/59413/autor.html
http://allegro.pl/item731341227_niko...iej_cenie.html
Na prawdę mega cena!!!!
Może ktoś się skusi?
d300s t1750vc 35/1.8 70-300vr sb900 o55xprob wężyk
Skontaktuj się z nami