Szukaj
Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 29-08-2010 o 04:55
Nikon http://greg77.com/
http://allegro.pl/nikon-d50-nikkor-1...223648586.html
nie ma to jak wstawić fotki aparatu na sprzedaż, z błędem CHR widocznym na prawie każdym zdjęciu![]()
x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
www.ma-foto.pl
a błąd CHA to nie jest przypadkiem błąd karty? czyli walnięta karta?
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
W poszukiwaniu myszy do komputera znalazłam taki kwiatek.. akucja jak aukcja, ale ile energii ktoś włożył w opis![]()
http://allegro.pl/mysz-optyczna-zmie...217082426.html
"Nie trzeba instalować żadnych sterowników wiec ich NIE MA!! SUPER PROSTACKIE PODŁĄCZENIE!!" Obsmiałam się. Najgorsze, że kusi mnie taka świecąca mysza O_o
Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie
No pewnie tak zrobię.. Ale kuszą mnie jeszcze takie w emo czachy *_* (przepraszam za ot)
Skontaktuj się z nami