Nareszcie będzie można jakieś zdjęcia na NK wrzucić
http://allegro.pl/item743696578_nasz...azy_wejdz.html
Szukaj
Nareszcie będzie można jakieś zdjęcia na NK wrzucić
http://allegro.pl/item743696578_nasz...azy_wejdz.html
D200+słoiki
Nikon http://greg77.com/
Nikon http://greg77.com/
mnie się zdecydowanie bardziej podoba efekt winiety, ja też tak chce![]()
podpis...
Nikon http://greg77.com/
Powiedzcie mi, czy ja czegoś nie wiem? Ta cena...
http://www.allegro.pl/item745872833_..._8g_if_ed.html
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami