Szukaj
od 3.7 obsługują - z tego co widze po obsłudze programu (3.7 to najwyzszy dla CS2)
ktoś z was słyszał o alternatywnym firmwarze do S5? Kiedyś w komentarzu do tego aparatu w sklepie internetowym ktoś napisał, że "aparat jest wolny, ale gdy się wgra alternatywny firmware potrafi przyśpieszyć". Pewnie jest to jakas pomyłka, ale warto zapytać.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Nie chodziło o firmware tylko o soft do rawów.
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
tomitom - i tak znajdzie sie fanatyk, który powie, ze rozpiętoś tonalna matryc Fuji, to trik marketingowy![]()
Fajny sprzęcik do mnie jedzie
Czy możecie koledzy zaproponowąć coś z softu do obróbki RAWów z fufu pod Linuksa?
Testowo odpaliłem sobie UFRaw, darmowy sofcik, ale mnie nie przekonuje
Widziałem Bibble Pro pod Linuksa, ale nie miałem okazji popracować tym programem. Póki co z RAWami nie miałem doczynienia, bo mój C8800 owszem produkuje takie pliki, ale zajmuje mu to duuuużo czasu![]()
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Skontaktuj się z nami