Close

Strona 42 z 77 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dawid.G Zobacz posta
    Tak, w Photoshopa wbudowany jest moduł Adobe Camera Raw. Z tego co wiem obsługuje oba rodzaje pikseli (S i R).
    Stare wersje nie obsługiwały.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  2. #412

    Domyślnie

    od 3.7 obsługują - z tego co widze po obsłudze programu (3.7 to najwyzszy dla CS2)

  3. #413

    Domyślnie

    ktoś z was słyszał o alternatywnym firmwarze do S5? Kiedyś w komentarzu do tego aparatu w sklepie internetowym ktoś napisał, że "aparat jest wolny, ale gdy się wgra alternatywny firmware potrafi przyśpieszyć". Pewnie jest to jakas pomyłka, ale warto zapytać.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #414

    Domyślnie

    Nie chodziło o firmware tylko o soft do rawów.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  5. #415

    Domyślnie

    Rawy wg mnie najszybciej wołać ACRem. A jak nie zależy nam na szybkości obróbki tylko na pełnej kontroli nad wołaniem to s7raw.
    Korzystając z okazji mała próbka możliwości fuji i acra:


  6. #416

    Domyślnie

    tomitom - i tak znajdzie sie fanatyk, który powie, ze rozpiętoś tonalna matryc Fuji, to trik marketingowy

  7. #417
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomitom Zobacz posta
    Korzystając z okazji mała próbka możliwości fuji i acra:

    Szok !!!
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  8. #418

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Szok !!!
    Przyzwyczaisz sie , a robienie HDR'ów z jednego pliku stanie sie jedną z prostszych manipulacji foto, jakie poznałeś

  9. #419

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Szok !!!
    Fuji.. a nie szok
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  10. #420
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Fajny sprzęcik do mnie jedzie
    Czy możecie koledzy zaproponowąć coś z softu do obróbki RAWów z fufu pod Linuksa?
    Testowo odpaliłem sobie UFRaw, darmowy sofcik, ale mnie nie przekonuje
    Widziałem Bibble Pro pod Linuksa, ale nie miałem okazji popracować tym programem. Póki co z RAWami nie miałem doczynienia, bo mój C8800 owszem produkuje takie pliki, ale zajmuje mu to duuuużo czasu
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

Strona 42 z 77 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •