Close

Strona 41 z 77 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #401

    Domyślnie

    Nie widzę na allegro S5-tki. Czyżby już sprzedana?

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    S5 leżący w szafie w zaplombowanym pudełku 2-3 lata- prawie jak dobre wino z apelacją! Możnaby odsprzedać cacuszko za niezłą sumkę!
    2-3 lata temu to S5 Pro kosztowało bodajże koło 7000zł. Także nie zarobiłbyś Chyba że mówisz o kupieniu teraz, a sprzedaniu za 2-3 lata. Z tym że wtedy to już może będzie na rynku następca....oby Za to na pewno opłacało się kupić pół roku temu po 2099zł z JapanFoto (zanim jeszcze działali uczciwie), a sprzedawać dzisiaj. 500zł na sztuce możnaby zarobić spokojnie, nawet sprzedając jako używany
    Ostatnio edytowane przez Dawid.G ; 17-06-2009 o 17:27
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  2. #402
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cyt. z aukcji Allegro: "2009-06-17 14:02:08 2009-06-17 11:27:05 st-anger0 (62) zostawiam sprzęt w domu przepraszam".
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  3. #403

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dawid.G Zobacz posta
    ...Chyba że mówisz o kupieniu teraz, a sprzedaniu za 2-3 lata. Z tym że wtedy to już może będzie na rynku następca....oby ...
    Myślałem o kupnie teraz bo po przeczytaniu wielu artykułów w necie czarno widzę wejście nowej puszki na rynek (w dobie kryzysu i ew. wojen wywołanych przez Koreę Pn lub Iran). Poza tym, niebawem będziemy mieli rok 2012 kiedy to w grudniu wszystko ma szlag trafić więc pytanie czy warto kisić S5 w szufladzie/ szafie? Może lepiej kupić te D3x na kredyt i szaleć?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  4. #404

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Myślałem o kupnie teraz bo po przeczytaniu wielu artykułów w necie czarno widzę wejście nowej puszki na rynek (w dobie kryzysu i ew. wojen wywołanych przez Koreę Pn lub Iran). Poza tym, niebawem będziemy mieli rok 2012 kiedy to w grudniu wszystko ma szlag trafić więc pytanie czy warto kisić S5 w szufladzie/ szafie? Może lepiej kupić te D3x na kredyt i szaleć?
    Ale tak czy siak kredyt do tego czasu spłacać będziesz - najbardziej opłaca się opierniczyć nerę i rogówkę oka.
    Ale wtedy jaki idiota brałby d3x zamiast ścianki cyfrowej do średniego?
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  5. #405

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dawid.G Zobacz posta
    Nie widzę na allegro S5-tki. Czyżby już sprzedana?



    2-3 lata temu to S5 Pro kosztowało bodajże koło 7000zł. Także nie zarobiłbyś Chyba że mówisz o kupieniu teraz, a sprzedaniu za 2-3 lata. Z tym że wtedy to już może będzie na rynku następca....oby Za to na pewno opłacało się kupić pół roku temu po 2099zł z JapanFoto (zanim jeszcze działali uczciwie), a sprzedawać dzisiaj. 500zł na sztuce możnaby zarobić spokojnie, nawet sprzedając jako używany
    Ja zapłaciłem 7200

  6. #406

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ja zapłaciłem 7200
    Ja mam za 2600 PLN .

  7. #407
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    mam D700 i to on się kurzy a nie moje S3 - kocham te obrazki które produkuje ... kto nie miał fujia nie wie o czym się mówi ....

  8. #408

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 124miko Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ja zapłaciłem 7200
    Ja mam za 2600 PLN .
    A ja za 2000zł prawie nową używkę AGresT, ale chyba nie żałujesz? :>
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  9. #409

    Domyślnie

    Mam małe pytanko.
    Przeczytałem cały ten wątek i dużo tu jest o wyciąganiu szczegółów z jasnych partii obrazu przy użyciu różnych programów.
    Mnie interesuję czy można to zrobić przy pomocy CS2 lub CS3 bez ściągania dodatkowych.
    Mam S5 od niedawna i dopiero się go uczę.
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

  10. #410

    Domyślnie

    Tak, w Photoshopa wbudowany jest moduł Adobe Camera Raw. Z tego co wiem obsługuje oba rodzaje pikseli (S i R).
    Tu jest wątek o sofcie do S5 Pro:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=102575
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

Strona 41 z 77 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •