Close

Strona 35 z 77 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #341

    Domyślnie

    S6 PRO ? skąd ta pewność ?

    rafael, ja się przesiadam na semi pro serię nikona Dxxx, bo lustra Dxx to są golasy - jak teraz wyszły te śmieszne samyangi, to w D80 ekspozycję ustawiasz na oko, a w Dxxx lecisz na półautomacie, poza tym liczy się wielkość body i ilość funkcji dostępnych z poziomu przełączników na puszcze. głupotę zrobiłem, że się wpakowałem w D80, drugi raz bym tego nie zrobił. tak więc odpuść sobie serię Dxx jeśli poważniej myślisz o fotografowaniu.
    Do S5 też trzeba dojrzeć, bo się człowiek załamie. Ja sobie poobrabiałem przykładowe JPGi z tej puchy i na pluginie wyostrzającym zabrakło mi skali, taką ma to rozpiętość/charakterystykę Ale wolę dwa razy wyostrzyć/zwiększyć kontrast bo mieć z czego niż tak jak z D80 dostawać jasne i ciemne kontrastowe plamy z którymi nic nie można zrobić.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #342

    Domyślnie

    nie straszcie mnie z tym brakiem s5pro....
    EDIT:
    Nie bójcie się, że musicie zacząć odkładać kasę na s6pro - pocieszające w tym jest to, że zwyczajowo on się nie pojawi i tyle.

  3. #343

    Domyślnie

    Panowie, obawiam się, że za długo się zastanawialiście.
    Ja szukałem Fuji S5 Pro przez ostatni miesiąc i udało mi się cudem trafić na allegro w ostatniej chwili. W sklepach nie ma już od 2 tygodni i wczoraj nawet rozmawialem z jednym sprzedawcą - nie ma ich też u niemieckiego dystrybutora np, po prostu w ogóle nigdzie już nie ma. A są już nawet ponoć klienci gotowi zapłacić 3500.

    Także chyba puszka staje się białym krukiem... no może szarym na początek

  4. #344
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Wiaderko zimnej wody Wam na Łepetyny poleję
    To nie jest aparat do wszystkiego i dla wszystkich. Ma dużo ułomności i jako jedna jedyna puszka nie zawsze stanie na wysokości zadania. Idealne uzupełnienie do innego korpusu nie mającego tych cech co S5. Jestem po kliku ślubach i kilku plenerach zrobionych Fujikiem więc wiem co mówię choć dalej pełny jestem zachwytu dla tego body.
    Ktoś pytał czy S5 czy D90 jeśli jako jedyny aparat i nie do zarobkowych celu w to moim zdaniem zdecydowanie D90.

  5. #345
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    [...] Ma dużo ułomności [...].
    Więc będziemy tworzyć zgraną parę
    A tak poważnie, to jego wady nie sa dla mnie jakąś szczególna przeszkodą w tym co robię. Natomiast zalety wydają się bardzo cenne...
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  6. #346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wiaderko zimnej wody Wam na Łepetyny poleję
    To nie jest aparat do wszystkiego i dla wszystkich. Ma dużo ułomności i jako jedna jedyna puszka nie zawsze stanie na wysokości zadania. Idealne uzupełnienie do innego korpusu nie mającego tych cech co S5. Jestem po kliku ślubach i kilku plenerach zrobionych Fujikiem więc wiem co mówię choć dalej pełny jestem zachwytu dla tego body.
    Ktoś pytał czy S5 czy D90 jeśli jako jedyny aparat i nie do zarobkowych celu w to moim zdaniem zdecydowanie D90.
    Popieram! A propos, zastanawiałem się nad kupnem drugiego S5 a tu takie głosy na forum
    Dziękuję Wam wszystkim forumowi koledzy, że wsparliście mnie w podjęciu słusznej decyzji o zakupie TEGO FANTASTYCZNEGO APARATU!!!
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  7. #347

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolkepka.com Zobacz posta
    ... Ale wolę dwa razy wyostrzyć/zwiększyć kontrast bo mieć z czego niż tak jak z D80 dostawać jasne i ciemne kontrastowe plamy z którymi nic nie można zrobić.
    Ale żeś pojechał!
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  8. #348

    Domyślnie

    Na ebayu są jeszcze dwa nowe S5 na sprzedaż. Jeden za 1400 a drugi 1900. USD oczywiście...

    Chyba zrobiliśmy niezły interes ;>
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  9. #349

    Domyślnie

    Tydzień temu kupiłem nówkę na allegro za 2400 bez polskiej instrukcji .Też zrobiłem dobry interes.
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

  10. #350

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Na ebayu są jeszcze dwa nowe S5 na sprzedaż. Jeden za 1400 a drugi 1900. USD oczywiście...

    Chyba zrobiliśmy niezły interes ;>
    "interes życia"

Strona 35 z 77 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •