Close

Strona 34 z 77 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #331
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    zamówić? raczysz żartować . NIE MA NIGDZIE .
    ???

    http://www.ceneo.pl/445485
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  2. #332

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Zadzwoń i sprawdź czy rzeczywiście nadal są...
    Kliknałem i w conajmniej połowie jest już niedostepny - w reszcie może jest jeszcze nie uaktualnione. Ale może Ci się poszczęści i trafisz na jakąś ostatnią sztuke
    Ostatnio edytowane przez morzon ; 10-06-2009 o 21:21

  3. #333
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Produkt niedostępny, sklepy nie odświeżają posiadanego towaru.

  4. #334
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Kurcze, no to lipa ;(
    Trzeba będzie upolować...

    EDIT

    W zeszłym tygodniu widziałem na Allegro, ale pomyślałem " a... dozbieram na szkło i kupię razem....
    A tu du...

    EDIT

    W Europie, też nie ma ?
    Ostatnio edytowane przez Art Erie ; 10-06-2009 o 21:24
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  5. #335

  6. #336

    Domyślnie

    Nie wiem jak jest teraz ale miesiąc temu na ceneo wyszukało z pięć pozycji i w większości także nie mieli ale... mogli sprowadzić.
    Mnie ściągnęli z Niemiec, czekałem tydzień. Towar dotarł bezproblemowo tyle że instukcja w ichnim języku no i gwarancja realizowana przez sprzedawcę.
    Możliwe że tak jest także teraz. Radzę popytać.
    NIKON d70s i FUJI s5 pro + COŚ od siebie
    http://karolantosiewicz.blogspot.com/

  7. #337
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    w sklepach w Londynie nie ma, dowiadując się o konkrety odpowiedz brak , i nie wiadomo kiedy będzie.

  8. #338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
    hmm czyli pro6 sie zbliza
    Albo sNICpro...

  9. #339
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    W takim razie nie wiem co robić ;(
    Kasa na S5 odłożona, muszę dozbierać jeszcze na szkło (wstępnie S24-70HSM, jak się da to N ;P ).
    Z puszki pożytku nie zrobię do września, więc czekać na plotki o S6 i spadek cen S5, czy szukać okazji i polować na S5 ???
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  10. #340

    Domyślnie

    będzie d400 i będzie pro6 na bazie body z d300

Strona 34 z 77 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •